×
Mobilā versija
+15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
8. jūnijs, 2015
Drukāt

Sākas balsošana konkursā #KārumsIedvesmo

Publicitātes fotoPublicitātes foto

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros sākot, no pirmdienas, 8. jūnija, līdz pat 15. jūnijam “Kārums” organizētajā #KārumsIedvesmo konkursā sākas balsošana, lai noskaidrotu finālistus, portālam LA.lv pavēstīja projekta vadītāja Baiba Veidemane.

Kopumā konkursā piedalās teju simt dalībnieki no visas Latvijas, no kuriem seši tiks izvirzīti finālam.

No 11. maija līdz šodienai ikvienam bija iespēja parādīt savu talantu un piedalīties konkursā #KārumsIedvesmo. Mājas lapā iedvesmo.karums.eu redzami video no Rīgas, Cēsīm, Ikšķiles, Dagdas un citām Latvijas pilsētām un novadiem, stāsta Veidemane.

“Tas ir apbrīnojami, cik liela pozitīvā enerģija piemīt katram video – konkursā redzam gan ģimenes, gan draugu grupas un pat mazāko klašu kolektīvus. Interesanti paskatīties, kāda ir tautasdziesmu izvēle, cik dažādi ir novadu tradicionālie tērpi. Katrā ziņā būs sīva cīņa starp dalībniekiem, jo ikviens ir pelnījis būt finālā,” tā konkursa vēstnesis, mūziķis Ralfs Eilands.

Konkursa finālā nokļūs seši dalībnieki:
• trīs video autori (viens no katra uzdevuma), par kuriem līdz 15. jūnijam būs nobalsots visvairāk. Balsošana notiek mājas lapā iedvesmo.karums.eu, tajā var piedalīties, izmantojot savu sociālo tīklu profilu – draugiem.lv, Twitter un Facebook;

• trīs Ralfa Eilanda simpātijas (viens no katra uzdevuma).

Pirmdien, 15. jūnijā finālistiem tiks paziņots jauns, interesants uzdevums, kas jāizpilda, lai iegūtu galvenās balvas. Par finālistiem balsošana notiks jūlijā. Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt dziesmu kopā ar Ralfu Eilandu, kas būs īpaša dāvana Dziesmu un Deju svētkiem – pateicība par šīs tradīcijas mantošanu no paaudzes paaudzē.

Kārums ir Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atbalstītājs jau 15 gadus – šī ir draudzība, kas nebeidzas līdz ar pēdējo izskaņas koncertu Mežaparka estrādē. “Kārums” šajos svētkos nes burta “i” burvību un tā ir “iedvesma”, tāpēc ikviens ir aicināts ļauties iedvesmai un atbalstīt savu favorītu balsojumā!

Aktīvākajiem balsotājiem konkursa rīkotāji sola pārsteiguma balvas no “Kārums”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+