×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz Rīgas Ziemassvētku koncertiem Ķīpsalā

Foto - LetaFoto - Leta

“Kal ratus ziemā, bet ragavas – vasarā!” – vēsta latviešu tautas paruna. Tādēļ no 20. jūnija piedāvājam jums iegādāties vai rezervēt biļetes uz rīdzinieku un pilsētas viesu iemīļotajiem Rīgas Ziemassvētku koncertiem, kas notiks 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē.

Koncertā piedalīsies spoža mūziķu plejāde: šarmantā Latvijas Nacionālās operas soliste Elīna Šimkus, izcilais dziedātājs un džeza mūziķis Daumants Kalniņš, liriskais tenors, dziedātājs Jānis Kurševs, dzirkstošais pūšamo instrumentu ansamblis “Live Brass”, daudzu starptautisku konkursu laureāts, Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sōla” un diriģents Kaspars Ādamsons, kā arī pieredzes bagātais Vidzemes kamerorķestris un diriģents Andris Veismanis. Koncertā piedalīsies arī Daumanta Kalniņa instrumentālā grupa.

Koncerta 1. daļas programmā skanēs F. Hendeļa, Dž. Pučīni, M. A. Šarpentjē un A. Pērta mūzika, kā arī iemīļotas Ziemassvētku dziesmas Valta Pūces aranžējumā. Savukārt 2. daļā būs mūslaiku populārā mūzika – dziesmas no dažāda laika un stila mākslinieku, tostarp Stinga, Bārbras Streizandes, Andrea Bočelli, Selīnas Dionas u. c., repertuāra, kā arī paša Daumanta Kalniņa kompozīcijas.

Koncerta radošā komanda: mākslinieciskais vadītājs Rūdolfs Bērtiņš, horeogrāfe Ieva Kemlere un scenogrāfs Artūrs Arnis.

Koncertu sākums: 25. decembrī plkst. 15.00 un 26. decembrī plkst. 12.00 un 17.00 Ķīpsalas hallē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+