×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
27. februāris, 2015
Drukāt

Sākas Grāmatu izstāde; būs tiešraides Latvijas Radio

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala sākas “Latvijas Grāmatu izstāde 2015”, un tās laikā no izbraukuma studijas divu dienu garumā raidīs arī Latvijas Radio 1 un Latvijas Radio 5 – Pieci.lv, piedāvājot intervijas un reportāžas par grāmatu izstādē notiekošo, LA.lv uzzināja Latvijas Radio.

Piektdien 27.februārī, plkst. 15 Latvijas Radio 5 – Pieci.lv (turpmāk Pieci.lv) raidījuma “Domnīca” tiešraides tematika būs literatūra un lasīšana. “Vispirms ar biedrības “Papardes zieds” pārstāvjiem runāsim par dažādiem informācijas ieguves veidiem, lai rastu atbildes uz jautājumiem par seksuālo veselību. “Domnīcas” turpinājumā būs saruna par detektīviem: vai latvieši māk tos rakstīt un kāpēc, iespējams, nemākam radīt paši savu mis Mārplu vai Šerloku Holmsu? Raidījumu vadīs Pieci.lv ētera balsis Daira Kokoreviča un Justīne Savitska,” stāsta LR preses sekretāre Laura Elizabete Vanaga.

Tāpat piektdien no plkst. 16 līdz 18 Latvijas Radio 1 informatīvi analītiskās programmas “Pēcpusdiena” komanda tiešraidē no Grāmatu izstādes stāstīs par grāmatu izstādē notiekošo un grāmatām, kuras palīdz attīstīt uzņēmējdarbību.

Savukārt sestdienas, 28. februāra rītu jau plkst. 9 iesāks Pieci.lv brīvdienu rīta programma “Brīvdienu rīti” ar Māru Upmani-Holšteini. Līdz plkst. 11 raidījuma rubrikā “Čau, mammīt!” pievērsīsies bērnu grāmatām, bet rubrikā “Viesis ar karti” izdevniecības pārstāvis stāstīs par Latvijas ceļvežu veidošanu.

Pēc tam Latvijas Radio 1 plkst. 11 tiešajā ēterā no lielākajiem Latvijas grāmatu svētkiem būs dzirdami raidījuma “Kultūras rondo” vadītāji Ingvilda Strautmane un Zigfrīds Muktupāvels, stāsta Vanaga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+