×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
29. novembris, 2013
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Sākas īstā cīņa par varu… (16)

Foto - LETAFoto - LETA

Tātad Ministru prezidents Valdis Dombrov-skis pēkšņi, it kā pilnīgi negaidīti un tautai to nepieprasot atkāpies no amata. Protams, ka ļoti ticami izskan, ka Dombrovska k-gs tā rīkojies, Zolitūdes traģisko smagumu nospiests. Arī šo smagumu ietekme nav noliedzama. Tika piestrādāts, lai tie kļūtu vēl smagāki.

Tomēr patiesībā V. Dombrovska izspiešana norisinājās ilgi, neatlaidīgi un mērķtiecīgi. Vismaz tie, kas skatās televīziju un lasa avīzes, man piekritīs. Zīmīgi, ka kopš brīža, kad V. Dombrovskis bālā sejā pēkšņi paziņoja par savu atkāpšanos, viņš ne uz mirkli netika atstāts pats ar sevi, ar iespējamām pārdomām. Uz vakarā LTV saorganizēto “Sastrēgumstundu” t. s. viedokļu noteicēji jau bija sakārtojušies, bet televīzijas tauta palika pie sava, proti, ka Dombrovska k-gam nebija nekādas vajadzības atkāpties, uz viņu tiešās atbildības smagums negūlās.

Toties politikas lielās spalvainās rokas rūpējas par tālākām perspektīvām interesēm, un tās saistās ar 12. Saeimas vēlēšanām 2014. gadā. Un, kā man šķiet, gan roka, gan pats Dombrovska k-gs pašreizējā situācijā izvēlējies vienu no saprātīgākiem rīcības variantiem. Ievērojot to, ka, ja sekojošā pagaidu valdība veidosies no reālā spēku (partiju ietekmes) samēra, atrisināt samilzušās problēmas pirmsvēlēšanu laikā nebūs iespējams. Tās var pat stipri saasināties.

Tādā situācijā gan pats V. Dombrovskis, gan tie, kas premjeru spieda atkāpties, rīkojās ar pareizu aprēķinu, ka atlikušais gads nodrošinās atelpu un jaunas cīņas iespējas pašam Dombrovskim. Saprotams, ja viņš nepārceļas uz Eiroparlamentu vai Eiropas Komisiju. Neviena iespēja nav peļama. Pa to laiku varēs rīkoties citi (citas spalvainas rokas).

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. tikai par naudu. Dombrovskim nevajadzēja ne varu, ne naudu, tikai Latviju. Tāds Antiņa tips.
  Mūsu čekistu=izsitēju=darbam nederīgo bandām viņš piedzimis par agru. Lai nogultu staļina uzvandītās savairojušās ‘duļkes’ jāpaiet vismaz triju paaudžu laikam.
  NE JAU BŪT IZCILAM, BET VEIDOT IZCILU PR………………stulbi, zemiski, smieklīgi, bezcerīgi, bez nākotnes, bet idiotiem jau nav citu iespēju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jo pauris ta tukšs, kad piesit, skan.

 2. Redzams kā mēģinās bīdīt miljonāru un krievu draudzeni Sudrabu kuru nez kāpēc uzskata par godīgu (nu nu). Latvijā gatavo ukrainas variantu. Sākumā mēreni krievi koalīcija, tad viņi vieni paši, tad ar rungām uz neopsrs. Un viss likumīgi. Neatbalstiet savas tautas nodevējus un nodevējas…

 3. berzinam jaatkapjas

 4. kādu varu ?, visa vara sēž briselē , šie āksti ir bandinieki kas pilda pavēles !

 5. iesaku I.SUDRABU, godīgākā kandidata nesameklēt!

 6. Kā tikai tiks privatizēts pēdējais LV uzņēmums nevienu, ar sūdainu mietu neiedzīsi varas gaiteņos,ja nu vienīgi cerībā vēl savākt kādus nodokļus.Godīgie negribēs tikt apķēzīti,zaglim nebūs ko ņemt.

 7. Ak, Krustiņa Kungs ! Izbeidziet rakstīt inteliģentus, gudrus rakstus! Savādāk, ko lai dara visi „skribenti”? Ko gan vēl rakstīt! Jūs jau šais pāris rindās esiet manas domas un pārliecību 100% nocitējis! Par „plaģiātu” autortiesības neprasīšu! Pilnīgi jums pievienojos, pateicībā par skaidru Domu, skaidru Valodu, skaidru Latvijas Mīlestību! Lai Jums un LA 1000 veiksmju, visas būs mūsējās!

 8. VECAJAM IZVIRTULIM VOLDIM GRIBĒTOS KĀDU PIDARU REDZĒT PREMJERA KRĒSLĀ !!!

 9. Zatlera nepārvēlēšana, pat no malas redzamā Brigmaņa balsu pirkšana no Urbanoviča Bērziņa ievēlēšanai, Dombrovska padzīšana – visi trīs vienas ķēdes posmi.

 10. Vecis sēžot hokeja ložā pie Savicka saņem tiešas instrukcijas no Kremlī valdošajiem. Piemēram, aicinājums piešķirt Krievijai Šengenas vīzas u.c.
  Jāatstrādā arī Lembergam par iebīdīšanu prezidenta amatā, par ko bijušais PSKP biedrs un krievu laiku ministra vietnieks pat necerēja. Roka roku mazgā.

 11. Sakaņas centrs izjauca labu izrādi: trīs krustā sisti – Dombrovskis, Streļčenoks un Ušakovs, kur Dombrovskis saka: es rīt sēdēšu pie Borozu labās rokas, bet Ušakovs saka: es rīt sēdēšu pie Putina labās rokas un Streļčenoks lūdzās aizbilstiet par mani labu vārdu! 🙂

 12. Cīņā par varu vislielākā nozīme ir t.s. skeletiem tumšā skapī,ja tos izvelk vajadzīgā brīdi un tie varētu būt milzīgi nenomaksāti kredīti,,,aploksnītes,, vai t.s. viesu nams ,,kājiņas,,…..

 13. Krustiņš cerībās, ka varētu reanimēt šajā amatā Sķēli – savu maizes devēju

 14. Vēl jau visas sociālā budžeta konsolidēšanas iespējas nav izsmeltas un IIN mijonāriem pietiekami samazināts!

 15. Vienīgi par varu! Jo ar IKP virtuālajiem procentiem,jauniem nodokļiem un 21% PVN maizei (tik pat cik alkoholam un cigaretēm) nekādus reālus sasniegumus mums nesagaidīt!

 16. Mūsu “labvēļi” Maskavā jau pasviež domu par pirmstermiņa vēlēšanam. Drošivien cerot uz panākumiem. To gan nevajadzētu pieļaut. Valdim vajag biški atpūsties, ja tas ir iespējams un ja viņam tādu dos.

Draugiem Facebook Twitter Google+