Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Sākas izlaidumu laiks! (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Ceturtdien Latvijas skolās sākās izlaidumu laiks. Saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas datiem 9. klasē šajā mācību gadā mācījušies 18 213 skolēni, bet 12. klasē – 9196 skolēni.

Cik no viņiem izdosies pabeigt pamatskolu un vidusskolu, pagaidām nav zināms, jo eksāmenu rezultāti vēl nav apkopoti. Taču zināms, ka pērn no 16 794 devīto klašu absolventiem apliecību par pamatskolas izglītību ieguvuši vien 96,11 procenti. Pārējiem nav veicies eksāmenos vai mācībās un skolu nācies pabeigt, saņemot vien 9. klases liecību. Attēlā: kopā ar meitu Luīzu par 9. klases absolvēšanu Rīgas Āgenskalna Valsts ģimnāzijā priecājas viņas māte Līga Kohtanena.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijā -4,2% atbirums tiek uztverta kā nopietns zaudējums,nepilnība utt. Tā tas ir pieņemts NACIONĀLĀS valstīs kur pastāv saikne starp pilsoni un valsti ,mana māja,tauta. Lielvalstīs 13-15% nobirums ,objektīvs proces. Izglītibas sistēma japielāgo,jasegmentē etniskāmspējām spējām. Piemēram,Lielbritānija valsts pamatskola, viduskola.Latīņamerikāņi , afrikāņi IQ 79-85 baltie,aziāti IQ-100-108. :Lai novērstu multikultūras sab. apvainojumus tiek dibināts bezmaksas un Maksas skolas. Bezmaksas,pac vainīgs. Maksas ,pārvarēts cenzs. Multikulturālisms ņemot vērā kadažādu rasu bērniem ir stipri atšķirīgas iedzimtās spējas izraisa izglītības sistēmas degradāciju.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+