Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
2. jūnijs, 2014
Drukāt

Skotijā sākas kampaņa pirms referenduma par neatkarību (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Nedēļas nogalē  sākusies oficiālā kampaņa pirms rudenī gaidāmā referenduma par Skotijas neatkarību. Britānijas vadošie politiķi ir vienoti savos iebildumos pret Apvienotās Karalistes sašķelšanu un mudina četrus miljonus balsstiesīgo Skotijas iedzīvotāju balsot par valsts vienotības saglabāšanu. Aptaujas liecina, ka šobrīd neatkarību atbalsta aptuveni 30% Skotijas vēlētāju. Ar naftas rezervēm bagātā Skotija šobrīd dod aptuveni desmito daļu no Britānijas iekšzemes kopprodukta, un tās atdalīšanās var mazināt Londonas ietekmi starptautiskajā politikā, kā arī apdraudēt tās pastāvīgo vietu ANO Drošības padomē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Randy, BR-Deutschland & Latvia, EU Atbildēt

    Cerams, ka nesanaaks.

  2. Ja neatkarību atbalsta pēc aptaujām tikai 30%, tad jāšaubās, vai tur kas sanāks.

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+