Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
15. oktobris, 2013
Drukāt

Sākas konkurss “Gribu būt mobils!”

Foto - LETAFoto - LETA

Konkurss notiek jau septīto gadu. Konkurss “Gribu būt mobils!” notiks četros posmos. Fināla uzvarētājkomandai pavasarī būs iespēja doties izglītojošā ekskursijā uz zinātnes parku “Phaeno” Vācijā. Savukārt fināla sacensību otrās un trešās vietas ieguvēji saņems dāvanu karti, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem, lai dotos ekskursijā. Veiksmīgākos konkursa neklātienes kārtas dalībniekus, kuri neiekļūs pusfinālā, gaida noderīgas balvas. Balvas savā īpašumā iegūs arī visu klātienes sacensību – septiņu pusfinālu dalībnieki. Konkurss notiks četros posmos. Lai piedalītos konkursā “Gribu būt mobils!”, komandai jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama: http://ej.uz/hap9 un tā jānosūta uz anketā norādīto pasta vai e-pasta adresi.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no LatvijasTīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+