Ekonomika
Bizness

Sākas konkurss “Mans pastnieks 2019”0

Publicitātes foto

Latvijas Pasts jau devīto reizi rīko tradicionālo konkursu “Mans pastnieks 2019”, lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godināto to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, izpalīdzīgāko un atbildīgāko.

Konkursa anketu iespējams aizpildīt un iesniegt tiešsaistē, savukārt aizpildīšanai ar roku un nosūtīšanai Latvijas Pastam ar jau apmaksātu piegādi anketas ir ievietotas visos laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2020.gadam, kas bez maksas piegādāti lasītāju pastkastītēs. Anketas iespējams iesniegt līdz 2020.gada 31.janvārim.

Sākas konkurss “Mans pastnieks 2019”.
Konkursa logo

Latvijas Pasta 3800 darbinieku vidū strādā ap 150 dažādu profesiju pārstāvju, no kuriem vislielāko un vienlaikus arī būtiskāko daļu – aptuveni 3000 darbinieku – veido pastnieki un pasta nodaļu darbinieki.

Pateicoties šo darbinieku ikdienas darbam, visā Latvijā, arī uz vistālāko un vientulīgāko lauku viensētu, tiek piegādātas vēstules, sīkpakas, abonētie preses izdevumi un sniegti citi pasta pakalpojumi.

Lai izteiktu atzinību un pateiktu paldies par labo darbu savam pasta darbiniekam, Latvijas Pasts jau devīto reizi aicina ar anketas starpniecību novērtēt pastnieku un pasta nodaļu darbinieku profesionālās īpašības – atbildību pret veicamo darbu, komunikācijas spējas, laipnību, precizitāti un zināšanas.

Saistītie raksti

Labākais 2019.gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursa “Mans pastnieks” ietvaros tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasta.

Latvijas Pasta organizētajā konkursā “Mans pastnieks 2018” labākā darbinieka nominācijai tika izvirzīti 1686 Latvijas Pasta pastnieki vai pasta operatori, par kuriem tika saņemts vairāk nekā 8500 klientu anketu.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Kuros reģionos brīvo vakanču ir vairāk nekā bezdarbnieku? INFOGRAFIKA.
6 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Samazinājies ilgstošo bezdarbnieku skaits. “NVA” jaunākie dati
6 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Elektroskrejriteņus liks “rāmjos”
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Satversmes tiesa pamato, kāpēc arī privātskolās jāmācās galvenokārt latviski
2 stundas
RB
Rudīte Bērziņa
Dabā
FOTO: Kurzemē joprojām uzturas iespaidīgi lieli ziemeļu gulbju bari
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Francijā plosās spēcīgs sniegputenis: bojā gājis viens cilvēks, daudzviet traucēta elektroapgāde
22 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Baraņņiks no amatiem atstādinājis “Rīgas centrāltirgus” valdi
9 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Aprēķināts, cik daudz strādājošo Latvijā saņēmuši algu pēc nodokļiem līdz 450 eiro
32 minūtes