×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Sākas Mākslas dienu “Mākslas kņada”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Mākslinieku savienības Radošajā kvartālā “Kombināts Māksla” no šodienas līdz 3. maijam norisināsies 3. Starptautiskais Mākslas simpozijs “Mākslas dienas 2015. Mākslas kņada”, aģentūru LETA informēja Latvijas Mākslinieku savienībā.

Kā norāda simpozija organizatori, mākslas kņadas ņirboņa rodas spilgtu, dažādu individuālu mākslas personību piesātinātā kultūras telpā, kur katrs spēj būt pats un realizēt savu radošo talantu. 3.Starptautiskajā Mākslas simpozijā aicināti piedalīties 25 mākslinieki – gleznotāji un tēlnieki no Latvijas Mākslinieku savienības un tās sadraudzības organizācijām Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Slovākijā, Polijā, Vācijā, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas studenti.

Simpozija laikā notiks arī mākslas radošās darbnīcas ar Baldones Mākslas skolas un Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas piedalīšanos, kurās audzēkņi līdzās profesionālajiem māksliniekiem paši radīs savu mākslas kņadu.

Pasākums norisināsies Latvijas Mākslinieku savienības radošajā kvartālā “Kombināts Māksla”, kas atrodas Rīgā, Gaujas ielā 5. Šī vieta jau vairāk nekā simt gadus saistās ar mākslas procesu norisēm. Simpozija laikā radītās lielformāta gleznas un tēlniecības darbi no 3.maija līdz 4.jūnijam būs apskatāmi simpozija izstādē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+