Mobilā versija
+1.9°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
14. augusts, 2015
Drukāt

Sākas romu festivāls; Rīgā pamanīts Eiropas čigānu vecākais (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 15. līdz 19. augustam Rīgā, Jūrmalā, Ventspilī un Liepājā risināsies pirmais romu kultūras festivāls, un ziņu portāls Baltnews.ru kādā vasaras kafejnīcas terasē pamanījis sēžam uz festivālu atbraukušo visas Eiropas čigānu vecāko, Starptautiskās Romu savienības goda prezidentu Viktoru Famulsonu.

Viktoram Famulsonam ir 79 gadi, viņš 20. gadsimta 60. gados pārcēlies uz dzīvi Zviedrijā. Portāls piebilst, ka Famulsona kungs ir Starptautiskās Romu apvienības augstā komisāra, bijušā 7. Saeimas deputāta, Latvijas Čigānu biedrības priekšsēdētāja Normunda Rudeviča onkulis.

Starptautiskās Romu apvienības kongress notiks 16. augustā Rīgas domē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Sic ! ” … ir Starptautiskās Romu apvienības augstā komisāra, bijušā 7. Saeimas deputāta, Latvijas Čigānu biedrības priekšsēdētāja Normunda Rudeviča onkulis … ”
  /
  Globālā vara, par kuru gadījuma pēc šad un tad izdzirdam.
  \
  Kādas vēl varas klusi valda Latvijā ?
  ?

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+