Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Trešdiena, 7. decembris, 2016
14. augusts, 2015
Drukāt

Sākas romu festivāls; Rīgā pamanīts Eiropas čigānu vecākais (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 15. līdz 19. augustam Rīgā, Jūrmalā, Ventspilī un Liepājā risināsies pirmais romu kultūras festivāls, un ziņu portāls Baltnews.ru kādā vasaras kafejnīcas terasē pamanījis sēžam uz festivālu atbraukušo visas Eiropas čigānu vecāko, Starptautiskās Romu savienības goda prezidentu Viktoru Famulsonu.

Viktoram Famulsonam ir 79 gadi, viņš 20. gadsimta 60. gados pārcēlies uz dzīvi Zviedrijā. Portāls piebilst, ka Famulsona kungs ir Starptautiskās Romu apvienības augstā komisāra, bijušā 7. Saeimas deputāta, Latvijas Čigānu biedrības priekšsēdētāja Normunda Rudeviča onkulis.

Starptautiskās Romu apvienības kongress notiks 16. augustā Rīgas domē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Sic ! ” … ir Starptautiskās Romu apvienības augstā komisāra, bijušā 7. Saeimas deputāta, Latvijas Čigānu biedrības priekšsēdētāja Normunda Rudeviča onkulis … ”
  /
  Globālā vara, par kuru gadījuma pēc šad un tad izdzirdam.
  \
  Kādas vēl varas klusi valda Latvijā ?
  ?

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+