Mobilā versija
+22.9°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
14. augusts, 2015
Drukāt

Sākas romu festivāls; Rīgā pamanīts Eiropas čigānu vecākais (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 15. līdz 19. augustam Rīgā, Jūrmalā, Ventspilī un Liepājā risināsies pirmais romu kultūras festivāls, un ziņu portāls Baltnews.ru kādā vasaras kafejnīcas terasē pamanījis sēžam uz festivālu atbraukušo visas Eiropas čigānu vecāko, Starptautiskās Romu savienības goda prezidentu Viktoru Famulsonu.

Viktoram Famulsonam ir 79 gadi, viņš 20. gadsimta 60. gados pārcēlies uz dzīvi Zviedrijā. Portāls piebilst, ka Famulsona kungs ir Starptautiskās Romu apvienības augstā komisāra, bijušā 7. Saeimas deputāta, Latvijas Čigānu biedrības priekšsēdētāja Normunda Rudeviča onkulis.

Starptautiskās Romu apvienības kongress notiks 16. augustā Rīgas domē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Sic ! ” … ir Starptautiskās Romu apvienības augstā komisāra, bijušā 7. Saeimas deputāta, Latvijas Čigānu biedrības priekšsēdētāja Normunda Rudeviča onkulis … ”
  /
  Globālā vara, par kuru gadījuma pēc šad un tad izdzirdam.
  \
  Kādas vēl varas klusi valda Latvijā ?
  ?

Reinis Zariņš: Lai jēga no neērtās sēdēšanas divatā uz pusotra beņķaPēc dažām dienām 28. jūlijā Cēsu festivālā visnotaļ intriģējošs notikums – starptautiski pazīstamā Londonā dzīvojošā latviešu pianista Reiņa Zariņa un mākslinieces Marilēnas Šiltkampas priekšnesumu, kurā sasauksies "Franka, Mesiāna, Ravela mūzika ar audeklu, krāsu un otām".
Draugiem Facebook Twitter Google+