×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

Sākas tradicionālais festivāls “Zemlika”

Foto: Wikipedia.orgFoto: Wikipedia.org

Šodien Durbē sāksies mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls “Zemlika”, kas piedāvās mūziku, teātri, vizuālo mākslu un kino, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāji.

Abus festivāla vakarus A.Kronvalda vidusskolā notiks bezmaksas filmu seansi, kuru laikā tiks demonstrētas gan latviešu, gan ārvalstu autoru filmas.

Savukārt ar muzikālo programmu festivālā uzstāsies stīgu kvarteta “Quadra” mūziķi un klarnetists Guntis Kuzma, Anta Eņģele, kolektīvs “Zāle”, grupa “Martas asinis” un Edgars Šubrovskis no Latvijas, “Mombu” no Itālijas, “Stara Rzeka” no Polijas, “Phurpa” no Krievijas, Džons Benss, “Klavikon” un “Vision Fortune” no Lielbritānijas, Rīzs Čethems un Karla Bozulika no ASV, Ēriks Šeno no Kanādas, mūziķe “Verveine” no Šveices, projekts “Syndrome” no Beļģijas, mūziķis “N” no Vācijas un Jairs Elazars Glotmans no Izraēlas.

Festivāla otrajā dienā notiks zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus, galvenās lomas atvēlot Durbes un novada, kā arī tuvējo kaimiņu saimniecībās gada laikā izaudzētajam, darbnīcās un ražotnēs paveiktajam. Pasākuma laikā skolas ēdamzālē tiks ierīkots oficiālais festivāla restorāns, kura ēdienkarte tiks veidota, izmantojot lielākoties tikai Durbes novadā izaudzēto, izslaukto, sasieto un citādi saražoto.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad festivāla “Zemlika” norises vietas Durbē būs vairākas – Durbes kultūras nams, A.Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A.Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca un citas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+