Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. februāris, 2014
Drukāt

Šakira atklāj skolu nabadzīgiem kolumbiešu bērniem

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa04099428 Colombian singer Shakira holds her son Milan Piqué, during the inauguration of a school from her foundation "Pies Descalzos" in a vulnerable neighborhood in Cartagena, Colombia, 24 February 2014. EPA/Ricardo Maldonado Rozo

Popmūzikas dziedātāja Šakira pirmdien dzimtajā Kolumbijā atklājusi skolu, kurā mācīsies gandrīz 2000 bērnu no nabadzīgām ģimenēm.

Jaunā skola atrodas Kolumbijas pilsētā Kartahenā. Tā ir sestā skola, ko Šakira atvērusi par pašas dibinātā fonda līdzekļiem.

7700 kvadrātmetru plašajā teritorijā izvietots bērnudārzs un skola ar bibliotēku, laboratoriju un sporta zāli.

“Redzot, kā piepildījies šis sapnis, manī mostas prieks. Tas no mums prasīja daudz pūļu, bet tagad kļuvis par īstenību,” teica 37 gadus vecā dziedātāja. “Izglītība ir vienīgais veids, kā panākt vienlīdzību un saraut nabadzības važas.”

Skolas izveidošana izmaksāja 7,8 miljonus ASV dolāru (5,6 miljonus eiro). Par pašvaldības līdzekļiem tika izbūvēti ceļi, kas ved uz izglītības iestādi.

Pirmās mācību stundas jaunajā skolā notika pirmdien.

1997. gadā Šakira dibināja “Pies Descalzos” fondu, kas nodēvēts par godu viņas trešajam albumam. Organizācija atvērusi skolas Bogotā, Šakiras dzimtajā pilsētā Barrankiljā, Kibdo, kā arī Kartahenā.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+