Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sakopo spēkus, un tu pelnīsi vairāk! Marta naudas horoskops visām zodiaka zīmēm0

Foto – Pixabay

Finanšu horoskops

2018.gada marta finanšu horoskops pauž – pavasarī nedrīkst aizmirst, ka ikvienam parādās iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Ir jāmet bailes pie malas. Veiksme gaida katru, kurš gatavs atvērties un iet pretim jaunām iespējām. Bail zaudēt finanšu stabilitāti? Pašlaik ir tieši tas periods, kas labvēlīgs riskam. Un riski būs pamatoti, bet tas nozīmē, ka lieli finanšu zaudējumi nav gaidāmi.

Marta finanšu horoskops stāsta par to, ka gada saimnieks Dzeltenais suns palīdzēs tiem cilvēkiem, kuri sakopos spēkus, noteiks sev svarīgākos mērķus un centīsies tos sasniegt. Iespējams, ir īstais laiks mainīt darbības sfēru. Daudzi noteikti ilgu laiku lolojuši ideju par sava unikāla uzņēmuma izveidošanu. Mēģini, izvērtē savas naudas iespējas, domā, kā atrast labus partnerus.

Paskaties uz tiem, kam izdevies nodarboties ar savu hobiju, darīt to var ar lielu prieku, baudīt sava darba augļus un peldēties bagātībā. Ja šķiet, ka nav pārliecības par sevi, nesteidzies iziet uz risku. Skaidri jāzina, ko tu gribi un kādas ir iespējas sava sapņa īstenošanai. Nav nekādu ideju? Apmeklē kursus. Marta finanšu horoskops iesaka neekonomēt uz to, kas palīdzēs tev savas individualitātes izkopšanā un pašattīstībā.

Ikvienu var iedvesmot veiksmīgu cilvēku dzīvesstāsti. Katrs sapratīs, ka šie cilvēki ir sākuši no paša zemākā pakāpiena. Ja nav sākumkapitāla un lielas summas ieguldīšanai savā biznesā, tad pacenties strādāt vairāk, lai varētu zināmos termiņos sakrāt pietiekamo summu. Vēl viens variants ir strādāt pārī ar citu cilvēku, kurš var kļūt par biznesa partneri. Bet cilvēki, kuriem ir pietiekami ideju, lai virzītu biznesu, var cerēt uz to, ka viņiem atbalstu sniegs labi investori. Cilvēkiem patīk ieguldīt naudu projektos, kas izskatās ļoti perspektīvas ne tikai uz papīra.

Auns

Auni zina, ka viņu lielajiem plāniem vajadzīga prāva naudas summa. Tāpēc sēdēt uz vietas un gaidīt izdevību – tā nav izeja no situācijas. Ja Auni patiešām vēlas, lai martā viss noritētu pēc plāna, viņiem vērts pievērst uzmanību 2018.gada finanšu horoskopam. Tur skaidri teikts, ka Auniem ir pienācis laiks būt izlēmīgākiem, aiziet pie sava priekšnieka un palūgt algas pielikumu. Vēl jo vairāk – Auniem ir laba iespēja iegūt teicamu amatu. Priekšniecība jau sen ir noskatījusi Aunus kā čaklus darbiniekus.

Lai viss izdotos ideāli, Auniem ir jāsaprot, kāpēc viņi tik daudz strādā. Grandiozas idejas – tas ir labi. Bet kā ar maziem sīkumiem, kuri tā iepriecina un uzlabo Aunu noskaņojumu? Par to ir jāpadomā, izveidojot labu darbības plānu. Izplāno visu, kam martā tu tērēsi naudu. Marta finanšu horoskops iesaka neekonomēt naudu sev. Pašlaik var veikt mājokļa remontu vai doties atvaļinājumā, Auni ir pelnījuši skaisti un šiki atpūsties. Sievietes Auni martā var iegādāties juvelierizstrādājumus. Nekautrējies palutināt sevi. Tu to esi pelnījis par visiem simts procentiem!

Vērsis

Vēršiem mēģinās traucēt pat tuvinieki, kuri ir pārliecināti, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji dzīvē uzņēmuši nepareizo kursu. 2018.gada marta finanšu horoskops Vēršiem ir ļoti stabils un pozitīvs, tāpēc viņiem neviens nav jāklausa. Viņi jūt, ka ir pienācis pārmaiņu laiks. Mainās ne tikai apstākļi, mainās arī paši Vērši. Viņi ir gatavi darīt vairāk, strādāt cītīgāk, izrādīt lielāku iniciatīvu, ātrāk rosīties, viņi nejūt nogurumu un mēneša beigās par to saņems lielu naudas summu.

Vēršiem pašlaik nav vajadzīgas virsotnes un uzslavas, viņi ir priecīgi atrasties tur, kur ir. Tāpēc, ka viņi zina, ka tas ir pagaidu stāvoklis un nākotnē viņus gaida labāks amats ar labāku algu. Marta finanšu horoskops iesaka šai zodiaka zīmei turpināt tādā pašā garā. Vērši visu dara pareizi. Tas nenozīmē, ka Vērši nav gatavi riskēt, vienkārši viņi zina, ka riskam nav pats ideālākais laiks. Taču bagātības iegūšanas plāns jau briest Vēršu prātā, un ļoti drīz viņiem būs iespēja pielikt visus spēkus šā plāna īstenošanai. Martā Vēršiem būs pietiekami daudz naudas, lai atļautos iegādāties lietas, par kurām viņi sen sapņoja, taču nekādi nevarēja izlemt atvēlēt tām naudu.

Dvīņi

Dvīņi ir noguruši. Viņi arī saprot, ka jau kuru mēnesi pēc kārtas saņem centus, bet kārtīgi atpūsties neizdodas. 2018.gada marta finanšu horoskops apgalvo, ka paši spējīgākie un pārliecinātākie Dvīņi martā varēs izmantot izdevību aiziet no darba un gūt labu peļņu, atverot savu uzņēmumu. Cik sen Dvīņi ir sapņojuši par to, lai atbrīvotos no nepieciešamības pildīt kāda rīkojumus un iegūt finanšu neatkarību!

Dvīņus šausmīgi biedē varbūtība, ka viņiem līdz mūža galam būs jāstrādā kāda cita labā, nežēlojot sevi un pastāvīgi dzīvojot no algas līdz algai. Dvīņiem ir daudz ideju, viņi ir ambiciozi un prot pārvaldīt personālu. Marta finanšu horoskops iesaka riskēt. Pašlaik Dzeltenais suns ir gatavs sniegt Dvīņiem atbalsta plecu, tāpēc viņi var rīkoties, nepārdzīvojot, ka drīz nonāks uz sēkļa. Palūkojies apkārt. Tev ir cilvēki, kuri var piedāvāt labu atbalstu, palīdzot ar kapitālieguldījumiem. Pat investori būs gatavi atvērt maciņus, ja Dvīņi spēs labi prezentēt savu ideju.

Vēzis

2018.gada marta finanšu horoskops vērš uzmanību uz to, ka Vēžiem ir pienācis laiks parūpēties par izglītību. Viņiem ir nauda, kuru viņi nezina, kā pašlaik iztērēt. Lai nepirktu nevajadzīgas lietas, aizdomājies par to, kādu kvalifikāciju tu sen sapņoji iegūt. Noteikti prātā uzreiz rodas atbilde. Vari pierakstīties kursos. Dzeltenajam sunim patīk, ka Vēži vēlas būt labāki, tāpēc viņš nerāsies par to, ka viņi tērē naudu pašattīstībai. Tieši otrādi – ja Vēži virzīsies pa šo ceļu, tad drīz iegūs papildu izglītību un būs gatavi jaunam darbam, kas atnesīs viņiem labus ienākumus.

Kopš šā brīža Vēžiem nebūs vajadzīgs daudz. Marta finanšu horoskops vēršas arī pie uzņēmējiem. Viņi zina, ka pašlaik viņiem nav tik ideāli, kā varētu būt. Un tas nav ne tuvu viss, ko viņiem sagatavojis marts. Priekšā ir daudz pārbaužu, un pastāv liela iespēja saskarties ar soda naudu. No tā var izvairīties, ja parūpējas par firmas stāvokli un iegulda naudu visu problēmu atrisināšanā, uzņēmuma tīkla paplašināšanā. Bet galvenais nav skaits, bet kvalitāte. Tāpat ir jābūt gatavam finansiāli palīdzēt saviem tuviniekiem, tāpēc sagatavo maciņu.

Lauva

Lauvas 2018.gadā jutīs, ka viņiem apkārt ir skauģi. Tās saprot, ka marts nav labākais mēnesis, lai lepotos ar savu turību. 2018.gada marta finanšu horoskops vēršas pie tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kurus var uzskatīt par lielībniekiem. Ja Lauvas neatbrīvosies no paraduma uz katra soļa skandināt par savu bagātību, tad Dzeltenais suns to viņiem atņems un vairs nebūs ar ko lepoties.

Lauvas pelnīti ir saņēmušas naudu, bet vai tas jāpierāda ikvienam? Lai cilvēki skauž, bet Lauvas tikmēr skaitīs savu naudu, kas regulāri “iebirst” viņu bankas kontā. Sievietēm Lauvām tagad ir iespēja sevi realizēt kā nekad agrāk. Viņām parādīsies iespēja atvērt savu biznesu, un tas būs ļoti veiksmīgs, ja, pirmkārt, viss izskatīsies ideāli uz papīra. Marta finanšu horoskops prognozē labus finanšu apbalvojumus cilvēkiem, kuri daudz strādās un izmantos nestandarta pieeju darbam. Priekšniecībai patīk darbinieki, kuri gatavi izrādīt radošumu. Pašlaik ir jāizvairās no konfliktiem ar priekšniecību, citādi samazinās algu, un viss kļūs ne tik iepriecinošs kā marta sākumā.

Jaunava

Jau 2018.gada marta sākumā Jaunavas saskarsies ar problēmu virkni, un tās visas tādā vai citādā veidā atspoguļosies viņu maciņos. Lai nodrošinātu sevi pret pēkšņu bankrotu un neaiztiktu sakrāto naudu, jāvēršas pie uzņēmuma vadības un jālūdz uzticēt jaunus pienākumus, papildu darbu. Normāli, ka Jaunavas baidās no visa jaunā. Viņas ir pieradušas strādāt savā tempā un ir aizmirsušas, kad pēdējo reizi viņām trūka naudas. Marta finanšu horoskops sola panākumus tiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, kuri izlems strādāt jaunā režīmā. Galu galā pašlaik tā ir vienīgā izeja no situācijas.

Gribas dabūt naudu pēc iespējas ātrāk? Uzreiz prātā ienāk doma par kredīta ņemšanu. Bet vai tas ir tā vērts? Ņemot vērā to, ka Jaunavas pašlaik nav pārāk pārliecinātas par savu nākotni un sava finanšu stāvokļa stabilitāti. Marta finanšu horoskops aizliedz Jaunavām ņemt aizdevumu. Labāk apdomā iespēju noslēgt papildu darījumu darbavietā. Tas noteikti spēs sniegt iespēju Jaunavām saņemt lielu naudu, turklāt pilnīgi neriskējot.

Svari

2018.gada marta finanšu horoskops iesaka atcelt lielus plānus par grandioziem pirkumiem. Maigi sakot, tam nav pats piemērotākais brīdis. Protams, Svariem pašlaik ir daudz ideju, viņi burtiski ģenerē jaunas idejas katru dienu. Viņi nevar nociesties parādīt visiem, uz ko ir spējīgi un nopelnīt lielu naudu. Perspektīvā viss izskatās daudzsološi. Bet vai tas tā tiešām ir? Iespējams, ka viss izveidosies, cik labi vien iespējams, bet tikai, ja Svari spēs sagaidīt vajadzīgo brīdi. Svarīgi saprast, ka marts tam nav pats piemērotākais mēnesis. Lai nezaudētu naudu un tādēļ neieslīgtu depresijā, pagaidām jāatturas no ieguldījumiem jebkuros projektos, lai cik stabili tie nešķistu no pirmā acu uzmetiena.

Marta finanšu horoskops vērš uzmanību uz stingras ekonomijas nepieciešamību. Pašlaik var atlikt daudz naudas. Izšķērdība nav tas, kas garantē panākumus Svariem, un ne tas, kas piesaista Dzelteno suni. Šis 2018.gada pārvaldnieks nepalīdzēs ļaudīm, kuri neciena savu finanšu stāvokli, savas spējas dzīvot skaisti, vienlaikus nesvaidoties ar naudu. Pirmkārt, iemācies to skaitīt.

Skorpions

Skorpioniem ir jāpārtrauc sūdzēties par savu finanšu stāvokli. Viņi ir pamatīgi visus nogurdinājuši ar šādu uzvedību. Taču neviens neuzdrīkstas Skorpioniem acīs pateikt, ka savās finanšu nedienās ir vainojams viņš pats. Un neviens cits. Marta finanšu horoskops apgalvo, ka situācija var mainīties, kad šīs zodiaka zīmes pārstāvji sapratīs, kā viņiem ekonomēt naudu. Lai to paveiktu, pirmkārt, jāizdala tās sfēras, kurām katru mēnesi aiziet visa alga. Ja Skorpioni kļūs piesardzīgi un taupīgi, Dzeltenais suns sniegs viņiem iespēju saņemt naudu ātri un tā dēļ nevajadzēs daudz strādāt. Vai ne par to sen sapņoja Skorpioni?

Vairāki Skorpioni var pamēģināt sev citu grafiku. Iespējams, ar jaunu grafiku viņiem būs vairāk spēka un entuziasma darbam, jo viņi varēs pretendēt uz lielāku algu. Marta finanšu horoskops apgalvo, ka vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem pietiks spēka strādāt virsstundas, turklāt tas nekādi neietekmēs pašsajūtu. Bet kad Skorpions saņems savu naudu, tad sapratīs, ka nav velti visu šo laiku strādājis, un nogurums izgaisīs kā nebijis.

Strēlnieks

Strēlnieki varētu saņemt vairāk naudas, taču viņi stūrgalvīgi negrib strādāt vairāk. Viņi nevēlas veikt darbu citu vietā pat tad, ja šis darbs tiek papildu apmaksāts. 2018.gada marta finanšu horoskops brīdina, ka Strēlniekiem ir jāaizstāv savs viedoklis, ja viņi ir pārliecināti, ka var to atļauties. Viņiem nav jābaidās no sekām un soda naudām. Uz ko tādu spējīgas ir tikai pašas pārliecinātākās personības. Citiem ir jāsaņem sevi rokās un jāliedz lepnībai turpināt ņemt virsroku pār saprātu. Ja vajag vairāk naudas – piekrīti jebkuram darbam, ko piedāvā priekšniecība.

Marta finanšu horoskops Strēlniekiem sola finanšu situācijas uzlabošanos, ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji būs gatavi prasīt priekšniecībai jaunus individuālus projektus, no kuriem Strēlniekiem atleks pienācīga naudas summa. Taču Strēlniekiem būs pastāvīgi jāpierāda visiem, ka viņi ir tāda sarežģīta, bet augsti apmaksāta darba сienīgi. Jāatceras par savām prasmēm, jāizvērtē savas iespējas vai iepriekš jāiztērē nauda kursiem, lai patiešām būtu pārliecināts par sevi. Visi tēriņi ātri atmaksāsies, ja Strēlnieki visu darīs ar prātu.

Mežāzis

Mežāžiem vairs nav bail riskēt. Tagad viņi saprot, ka ceļa atpakaļ nav. 2018.gada marta finanšu horoskops paredz lielas pārmaiņas tiem, kuri vairs negrib samierināties ar mazu algu. Mežāži ir labi darbinieki. Un viņu darbam jābūt labi apmaksātam – tikai tad viņi jutīsies labāk. Bet tiem cilvēkiem, kuri jau ir atslābuši un gatavojas padoties grūtību priekšā, situācija ar naudu nebūs tā labākā. Viņiem ir jāsaņem sevi rokās. Viņiem ir vajadzīgi spēki un vajadzīga motivācija. Vai tad skaista dzīve nav pietiekama motivācija?

Marta finanšu horoskops iesaka atcerēties, kā Mežāži dzīvoja vēl pirms pāris mēnešiem. Viņi varēja atļauties daudz vairāk, viņiem dega acis, bet darbs veicās katru dienu. Martā Mežāzim ir iespēja beidzot pagriezt situāciju uz savu pusi. Pat no pašas negatīvākās situācijas var gūt labumu. Paskaties savā bankas kontā. Iespējams, tur ir neliela summa. Un, iespējams, ar to ir pietiekami, lai izveidotu savu mazo uzņēmumu. Iespējams, tieši tas kļūs par virzošo spēku, kas liks Mežāzim atkal būt aktīvam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri beidzot var atļauties būt impulsīvs un atslābināties. Lai elpot būtu vieglāk, laika hobijiem vairāk un alga priecētu katru mēnesi, uzraksti atlūgumu. Jā, tas noteikti nebija Ūdensvīru plānos. Taču tieši tas pašlaik ir nepieciešams, lai situācija ar naudu stabilizētos. Jau mēneša sākumā Ūdensvīriem būs pietiekami naudas, lai aizietu no darba un nepārdzīvotu, vai pirmajā laikā iztikas līdzekļi būs pietiekami.

Marta finanšu horoskops ļauj jaunu darbu meklēt nesteidzīgi. Var atļauties visu mierīgi izanalizēt. Jo līdz šim Ūdensvīri tik daudz strādāja! Lai tas kļūst par laiku, kad Ūdensvīri uz kādu laiku aizmirst par spiedienu materiālajā plānā, atpūšas un vienlaikus meklē sev sapņu darbu. Jaunā darba vieta ļaus Ūdensvīriem justies daudz brīvāk gan finanšu, gan morālā plānā. Ūdensvīriem negribas slēpt savus talantus, viņi vēlas lielāku telpu pašizpausmei. Par to visbeidzot viņi saņems finansiālu atlīdzību.

Zivis

Zivīm ir laiks aplūkot savu bankas kontu. Šķiet, ka kāds sen to nav papildinājis. Pastāvīga naudas plūsma kontā ir, taču Zivis apietas ar algu neapdomīgi un pilnīgi aizmirsušas par to, cik svarīgi ir atlikt naudu. 2018.gada marta finanšu horoskops aicina Zivis neslinkot. Nevar nopelnīt lielu naudu, pavadot laiku uz dīvāna. Lai iestātos labs finanšu stabilitātes periods, tagad vajag pastrādāt. Tāpat nevajag padoties sliktam noskaņojumam, kas arī ietekmē to, kā Zivis tērē savu naudu. Viņām šķiet, ka vienīgais veids, ka uzlabot garastāvokli, ir iepriecināt sevi ar niekiem, kas var būt šīs zodiaka zīmes lielo tēriņu galvenā problēma.

Ja Zivis strādā bez muļķīgiem attaisnojumiem, izliek darbā sevi visu, bet naudas joprojām nepietiek, paniku celt nevajag. Marta finanšu horoskops brīdina, ka šim mēnesim tā ir pilnīgi normāla situācija. Ja Zivis nenolaidīs rokas, tās sagaidīs pozitīvu periodu, kad naudas pietiks gan dzīvošanai, gan uzkrājuma konta papildināšanai. Saglabā pozitīvismu!

Avots: “astrorok.ru”

LA.lv