×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
16. marts, 2018
Drukāt

Sakopo spēkus, un tu pelnīsi vairāk! Marta naudas horoskops visām zodiaka zīmēm

1. Finanšu horoskops

1no13
Foto - PixabayFoto - Pixabay

2018.gada marta finanšu horoskops pauž – pavasarī nedrīkst aizmirst, ka ikvienam parādās iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Ir jāmet bailes pie malas. Veiksme gaida katru, kurš gatavs atvērties un iet pretim jaunām iespējām. Bail zaudēt finanšu stabilitāti? Pašlaik ir tieši tas periods, kas labvēlīgs riskam. Un riski būs pamatoti, bet tas nozīmē, ka lieli finanšu zaudējumi nav gaidāmi.

Marta finanšu horoskops stāsta par to, ka gada saimnieks Dzeltenais suns palīdzēs tiem cilvēkiem, kuri sakopos spēkus, noteiks sev svarīgākos mērķus un centīsies tos sasniegt. Iespējams, ir īstais laiks mainīt darbības sfēru. Daudzi noteikti ilgu laiku lolojuši ideju par sava unikāla uzņēmuma izveidošanu. Mēģini, izvērtē savas naudas iespējas, domā, kā atrast labus partnerus.

Paskaties uz tiem, kam izdevies nodarboties ar savu hobiju, darīt to var ar lielu prieku, baudīt sava darba augļus un peldēties bagātībā. Ja šķiet, ka nav pārliecības par sevi, nesteidzies iziet uz risku. Skaidri jāzina, ko tu gribi un kādas ir iespējas sava sapņa īstenošanai. Nav nekādu ideju? Apmeklē kursus. Marta finanšu horoskops iesaka neekonomēt uz to, kas palīdzēs tev savas individualitātes izkopšanā un pašattīstībā.

Ikvienu var iedvesmot veiksmīgu cilvēku dzīvesstāsti. Katrs sapratīs, ka šie cilvēki ir sākuši no paša zemākā pakāpiena. Ja nav sākumkapitāla un lielas summas ieguldīšanai savā biznesā, tad pacenties strādāt vairāk, lai varētu zināmos termiņos sakrāt pietiekamo summu. Vēl viens variants ir strādāt pārī ar citu cilvēku, kurš var kļūt par biznesa partneri. Bet cilvēki, kuriem ir pietiekami ideju, lai virzītu biznesu, var cerēt uz to, ka viņiem atbalstu sniegs labi investori. Cilvēkiem patīk ieguldīt naudu projektos, kas izskatās ļoti perspektīvas ne tikai uz papīra.

 1. Finanšu horoskops
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+