Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
1. septembris, 2014
Drukāt

Sākoties mācību gadam, autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiem

Pavasaris

Ceļa zīme "Uzmanību, bērni".

Sākoties jaunajam mācību gadam, ceļu uzturētājs “Latvijas valsts ceļi” (LVC) aicina autovadītājus šonedēļ pie stūres būt īpaši uzmanīgiem.

Kā atzīmē ceļu uzturētāji, sākoties jaunajam mācību gadam, ceļu satiksme kļūs manāmi intensīvāka, jo īpaši rīta un vakara stundās. Reģionos sāks regulāri kursēt skolēnu autobusi, pieaugs arī gājēju, tajā skaitā bērnu, kustība.

LVC aicina autovadītājus ievērot maksimālu piesardzību, braucot izglītības iestāžu un sabiedriskā transporta pieturvietu tuvumā, kur ceļu brauktuvi var šķērsot bērni. Šajās vietās jāsamazina braukšanas ātrumu un jāpievērš pastiprinātu uzmanību situācijai uz ceļa.

Tāpat tiek atgādināts, ka sakarā ar ASV prezidenta vizīti līdz 3.septembra vakaram Igaunija ir ieviesusi robežu kontroli, tostarp ierīkojusi pagaidu robežkontroles punktus Latvijas un Igaunijas autoceļu savienojumos. Šajā laikā Latvijas un Igaunijas robežu ar automobili jebkuras diennakts laikā var šķērsot tikai septiņās vietās.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+