Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. septembris, 2014
Drukāt

Sākoties mācību gadam, autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiem

Pavasaris

Ceļa zīme "Uzmanību, bērni".

Sākoties jaunajam mācību gadam, ceļu uzturētājs “Latvijas valsts ceļi” (LVC) aicina autovadītājus šonedēļ pie stūres būt īpaši uzmanīgiem.

Kā atzīmē ceļu uzturētāji, sākoties jaunajam mācību gadam, ceļu satiksme kļūs manāmi intensīvāka, jo īpaši rīta un vakara stundās. Reģionos sāks regulāri kursēt skolēnu autobusi, pieaugs arī gājēju, tajā skaitā bērnu, kustība.

LVC aicina autovadītājus ievērot maksimālu piesardzību, braucot izglītības iestāžu un sabiedriskā transporta pieturvietu tuvumā, kur ceļu brauktuvi var šķērsot bērni. Šajās vietās jāsamazina braukšanas ātrumu un jāpievērš pastiprinātu uzmanību situācijai uz ceļa.

Tāpat tiek atgādināts, ka sakarā ar ASV prezidenta vizīti līdz 3.septembra vakaram Igaunija ir ieviesusi robežu kontroli, tostarp ierīkojusi pagaidu robežkontroles punktus Latvijas un Igaunijas autoceļu savienojumos. Šajā laikā Latvijas un Igaunijas robežu ar automobili jebkuras diennakts laikā var šķērsot tikai septiņās vietās.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+