Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. marts, 2014
Drukāt

Sāks atjaunot Jēkabpils bērnudārzu “Kāpēcītis”

Foto: LETAFoto: LETA

No 1.aprīļa tiks uzsākta Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Kāpēcītis” Palejas ielā 15A renovācija, ko plānots pabeigt līdz šā gada septembra sākumam, liecina pašvaldības informācija.

No 28.-31.martam bērnudārza inventāru pārvietos, un iestāde apmeklētājiem būs slēgta. No 1.aprīļa puse bērnudārza “Kāpēcītis” audzēkņu būs izmitināti pirmsskolas izglītības iestādē “Zvaigznīte” Meža ielā, bet otra puse – vienā no Jēkabpils pamatskolas ēkām Rīgas ielā. Kopumā bērnudārzā “Kāpēcītis” ir 12 audzēkņu grupas, bet kopējais audzēkņu skaits – 269.

Iestādes renovēšanai Jēkabpils pilsētas pašvaldība Valsts kasē saņēmusi aizdevumu 1 328 282 eiro apmērā. Šie līdzekļi paredzēti būvniecības darbu, būvuzraudzības un autoruzraudzības pakalpojumu apmaksai. Aizņēmuma otru daļu, kas paredzēta telpu aprīkojuma iegādei, pašvaldība saņems šā gada vasarā. Summa tiks precizēta pēc iepirkuma procedūras noslēgšanās.

Bērnudārzu atjaunos SIA “Jēkabpils PMK”. Plānots renovēt ēkas fasādi un telpas, nomainīt komunikācijas tīklus, labiekārtot teritoriju, kā arī iegādāties jaunu aprīkojumu. Plānots, ka PII “Kāpēcītis” Palejas ielā 15A darbu atsāks 2014. gada 1. septembrī.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+