×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. maijs, 2013
Drukāt

Sāks biļešu iepriekšpārdošanu uz LNO ēkas 150. jubilejas koncertiem

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Pirmdien, 20. maijā, Latvijas Nacionālā opera (LNO) sāks biļešu iepriekšpārdošanu uz 2013./2014. gada sezonas atklāšanu – LNO ēkas 150 gadu jubilejas grandiozajiem galā koncertiem, kas notiks 5. un 6. septembrī.

Vērienīgā jubilejas koncerta pirmajā daļā skatītāji redzēs fragmentus no labākajām baleta izrādēm Latvijas Nacionālā baleta solistu un mākslinieku izpildījumā, savukārt turpinājums būs veltīts operas žanram.

Par godu svinīgajam notikumam, Latvijā ieradīsies tās pasaulslavenās latviešu operzvaigznes, kurām Baltā nama skatuve savulaik kļuvusi par tramplīnu ceļā uz starptautisko atzinību: Kristīne Opolais, Aleksandrs Antoņenko, Inga Kalna, Inese Galante un Egils Siliņš.

Koncertā piedalīsies arī LNO solisti, orķestris un koris, bet pie diriģenta pults – Modests Pitrens, Mārtiņš Ozoliņš un Farhads Stade.

Biļetes uz LNO ēkas 150 gadu jubilejas koncertiem būs nopērkamas LNO kasēs Aspazijas bulvārī 3, internetā, kā arī „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Rīgas pilsētas teātra (vēlāk – Latvijas Nacionālās operas) jaunā ēka pēc Pēterburgas arhitekta Ludviga Bonšteta projekta tika uzcelta 1863. gadā – Rīgas kanālmalā, bijušā Pankūku bastiona vietā. Lai gan laika gaitā tajā uzstājušies dažādi teātra sastāvi, mainījusies fasādes krāsa un valsts varas, nams Rīgas sirdī allaž bijis gan nozīmīga arhitektūras dominante, gan pilsētas un valsts kultūras dzīves epicentrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+