Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
26. novembris, 2016
Drukāt

Sāks darboties Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā

Foto - LETAFoto - LETA

Cilvēki iepērkas Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā.

Šodien Rīgā, Doma laukumā, sāks darboties ikgadējais Ziemassvētku tirdziņš.

Tirdziņā būs pārstāvēti vairāk nekā simts tradicionālu amatu meistari, zemnieki un mūsdienīgu dizaina izstrādājumu tirgotāji. Apmeklētājus priecēs bezmaksas kultūras programma, informē SIA “Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš” izpilddirektore Ingūna Vucena.

“Ik dienas Doma laukumu ietīs gardu smaržu mākonis, kas liecinās gan par tādām tradicionālām garšām kā piparkūkas, karstvīns un šķovēti kāposti ar desiņām, gan dažādiem citvalstu gardumiem, un tirgotāji piedāvās plašu un oriģinālu dāvanu un suvenīru izvēli,” sola Vucena.

Tirdziņš darbosies līdz 8.janvārim.

Pirmajā adventē, 27.novembrī, plkst.17 notiks svinīga tirdziņa atklāšana un Rīgas galvenās eglītes iedegšana.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (2)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+