×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. augusts, 2013
Drukāt

Sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm oktobrī

foto - Letafoto - Leta

8. augustā sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm oktobrī.

Oktobrī skatītājiem būs iespēja noskatīties pagājušajās sezonās iestudētās izrādes, kā arī jauniestudējumus, kas pirmizrādes piedzīvos septembrī. 17. septembrī Mazajā zālē plānota īru dramaturga Konora Makfērsona skumja humora caurstrāvotās drāmas “Slazdā” pirmizrāde, ko iestudē Jans Villems van den Boss, kurš Dailes teātra skatītājiem ir labi pazīstams kā skatītāju iemīļoto un mākslinieciski veiksmīgo izrāžu “Spilvencilvēks”, “Amadejs” un vērienīgās drāmas “Vējiem līdzi” režisors. Ar izrādi – vingrinājumiem utopijā 1 daļā “Biedre Zariņa” (lugas autore – Rasa Bugavičute) Dailes teātrī debitēs režisors Dmitrijs Petrenko. Pirmizrāde paredzēta 19. septembrī Kamerzālē. 20. septembrī Lielajā zālē notiks amerikāņu dramaturga, teātra un kino režisora Nila Labuta lugas “Šeipings” pirmizrāde, to iestudē Dž.Dž.Džilindžers (attēlā). Pītera Stroena melnās komēdijas “Kauli” pirmizrāde, kas top radošo meklējumu cikla “Brīva skatuve” ietvaros, notiks 22. septembrī Dailes teātra pagraba telpās, izrādi iestudē Gundars Silakaktiņš.

Oktobrī Dailes teātris dosies arī viesizrādēs – 12. oktobrī izrādi “Zagļi” varēs redzēt Krustpils kultūras namā, bet ar izrādi “Apglabājiet mani zem grīdas” 16. oktobrī teātris viesosies Ventspils teātra namā “Jūras vārti”.

Oktobra piedāvājums par īpašām cenām būs izrāde “Romeo un Džuljeta” 4. oktobrī, kad visu biļešu cena būs Ls 3 un Ls 4.

Turpinās arī biļešu tirdzniecība uz septembra izrādēm, uz koncertu “Ziedonis. Lācis. Sievietes”, ko 2. un 3. novembrī būs iespēja noskatīties pēdējo reizi, kā arī uz Dailes teātra viesizrādēm – “Eņģeļi Amerikā” un “Mīļais melis” Valmieras drāmas teātrī 23. augustā un “Slazdā”, ko 21. septembrī varēs redzēt Liepājas teātrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+