Mobilā versija
+16.8°C
Rudīte, Everts
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
4. jūnijs, 2015
Drukāt

Sāksies “Kremerata Baltica” festivāls

Foto - Alberts LinartsFoto - Alberts Linarts

Ar atklāšanas koncertu Vidzemes koncertzālē “Cēsis” piektdien, 5. jūnijā, sāksies divpadsmitais “Kremerata Baltica” festivāls “Veltījums Mečislavam Veinbergam”, aģentūra BNS uzzināja koncertzālē.

Gidona Krēmera dibinātā festivāls “Kremerata Baltica” notiks no 5. līdz 8. jūnijam un tā ietvaros gaidāmi trīs koncerti jaunajā festivāla mājvietā – koncertzālē “Cēsis”, kā arī pa vienam koncertam Siguldā, koncertzālē “Baltais flīģelis” un Rīgā, koncertzālē “Lielā Ģilde”.

Festivāla piecu koncertu programmā klausītāji varēs dziļāk iepazīt komponista Mečislava Veinberga un viņa laikabiedru muzikālo mantojumu ievērojamu solistu izpildījumā.

Šogad Gidons Krēmers uz festivālu aicinājis arī lielu skaitu solistu no dažādām pasaules valsīm.

Koncertos piedalīsies pianisti Andrius Žlabis, Jūlija Avdeejeva, klarnetists Mate Bekavacs, dziedātāji Oļesja Petrova, Aleksejs Močalovs, trompetiste Tīna Ting Helseta, orķestra solisti – Madara Pētersone, Giedre Dirvanauskaite, Agata Daraškaite, Santa Vizine, Pēteris Sokolovskis, Jurijs Gavriļuks, Andrejs Puškarevs. Diriģente Mirga Gražinīte-Tila.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (5)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+