×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2016
Drukāt

Sāksies “Supernova”; Pauls cer uz igauņiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau svētdien, 31.janvārī, uzzināsim, kuri 20 Latvijas mūziķi kāps uz LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” skatuves un cīnīsies par uzvaru un ceļazīmi uz starptautisko dziesmu konkursu “Eirovīzija”, kas šogad norisināsies Zviedrijā.

Runājot par agrāko Latvijas pieredzi “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, diezgan skarbs ir radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš: “Nav tā, ka mēs visu laiku esam sūtījuši labus gabalus. Ne vienmēr mēs paši iedziļināmies un spējam saprast, kā šis “gabals” izklausīsies kaut kur citur.”

Savukārt Guntars Račs, iepazīstoties ar konkursam iesniegto materiālu, jūtas mazliet nobažījies, taču atceras: pērn bijis līdzīgi, tomēr par fināla četrinieku – ElektroFolk, Marku Rivu, MNTHA un Aminatu – bijusi sajūta, ka uz konkursu Austrijā var sūtīt jebkuru: “Šī sajūta, ka mums nav kauns par to, ko mēs izvirzām uz starptautisko finālu, ir milzīgs lēciens uz priekšu! Ne vienu vien gadu man personīgi bija mazliet neērti par to, ko mēs izvirzām pārstāvēt savu valsti.”

Šova producents un žūrijas pārstāvis Kaspars Roga stāsta, ka šogad, lai palielinātu viedokļu objektivitāti, paplašināta priekšatlases žūrija, klāt pieaicinot vokālos speciālistus un mūzikas producentus. Žūrijas nepieciešamību uzsver arī Latvijas Mūzikas eksporta biroja valdes priekšsēdētāja Guna Zučika, norādot – latvieši balsos par populārāko dziedātāju, bet “Eirovīzijas” skatītājiem visi būs vienlīdz nezināmi, tādēļ svarīgi izvēlēties labāko.

Maestro Raimonds Pauls izteica ironisku cerību, ka par mums vairāk balsos igauņi, kuru prezidenta kundze tagad ir latviete. Savukārt jautāts par žūrijas nozīmi raidījumā Maestro atzina, ka “Supernova 2016” žūrijai var vien izteikt līdzjūtību, jo viņiem dots ļoti nopietns un sarežģīts uzdevums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+