Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
17. maijs, 2016
Drukāt

Sākti četri kriminālprocesi, kuros iesaistīti deviņi VID darbinieki (5)

Foto LETAFoto LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone

Pašlaik ir sākti četri kriminālprocesi, kuros iesaistīti deviņi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieki, telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” teica VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Kopā četros mēnešos sodīti 12 darbinieki. Savukārt vairāki darbinieki atstādināti no amata, uz izmeklēšanas laiku.

Viņa arī informēja, ka viens no darbiniekiem, kurš pakļauts rotācijai, no tās ir atteicies un darbu VID pametis. Viņa neatklāja, kurš tas ir, vien piebilda, ka tas ir kādas mazas struktūrvienības vadītājs.

Jau ziņots, ka kopumā dažādas rotācijas skar 39 VID darbiniekus, tajā skaitā 22 dažāda līmeņa vadītājus.

VID Sabiedrisko attiecību daļa informēja, ka no 34 VID nodarbinātajiem, kuriem izteikts piedāvājums par pārcelšanu citā amatā VID struktūrās, 17 nebija iebildumu pārcelšanai, bet viens no tiem izteicis vēlmi izbeigt dienesta attiecības ar VID. Amatos VID struktūrās patlaban pārcelti 29 nodarbinātie. Savukārt pieciem VID nodarbinātajiem pārcelšanas piedāvājumi vēl nav iesniegti.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. shitai laikam atri buus,kaa Pupelei.Baigi augstu lec tie “generaaldirektori”,skatas,ka zemu nekriit un netraapa aiz resteem.Bet…vell jau ne,vismaz divus gadus varees kampt,iipashi,ja blati tieslietu ministruja,kur var iestumt savejos. Cuukas.

  2. Kas par ģenerāldirektori tur strādā, kura neredz, ko dara darbinieki? Vai atbilstība amatam ir izvērtēta?

  3. Cik procentus no ēnu ekonomikas veido VID, 10-15%? Un cik ilgi tas teātris turpināsies? Pamodās un klapes nokrita no acīm , pasaka palīgskolai.

  4. Mūsu ieņēmumu dienests!!!!!! Kāds tad brīnums ka valstij nav naudas!

  5. Tāds iespaids, ka bez šī alkatīgā, blēdīgā un absolūti neuzticamā kantora nodokļu maksātāji tērētu mazāk un dzīvotu labāk…

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+