×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. maijs, 2015
Drukāt

Sākts kriminālprocess par zemes izkrāpšanu no Rīgas pašvaldības (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ģenerālprokuratūra sākusi kriminālprocesu par mirušas personas testamenta viltošanu, lai iegūtu zemes gabalu no Rīgas pašvaldības. Šajā noziegumā varētu būt iesaistītas četras personas.

Prokuratūrā aģentūra LETA noskaidroja, ka prokurore, veicot Rīgas domas Īpašuma departamenta iesnieguma pārbaudi par mirušas personas testamenta iespējamu viltošanu, konstatēja četru personu izdarītas noziedzīgu nodarījumu pazīmes un aprīļa beigās sāka kriminālprocesu. Personu rīcībā konstatēta iespējama krāpšana, dokumenta viltošana un apzināti nepatiesa paziņojuma sniegšana.

Pārbaudē konstatēts, ka personas vienojās par mirušās personas testamenta viltošanu, lai saņemtu aizgājēja atstāto mantojumu, kā arī tiesības uz līdzvērtīgu zemi. Viltoto testamentu viena no personām izmantoja, kārtojot mantojuma lietu pie Rīgas apgabaltiesas zvērinātas notāres, sniedzot viņai nepatiesas ziņas par testamenta esamību, par tā sastādīšanu un parakstīšanu ASV.

Personas mantkārīgā nolūkā izkrāpa zemes gabalu no Rīgas pašvaldības līdzvērtīgas zemes kompensācijas fonda, ar ko ir nodarīts būtisks kaitējums Rīgas pašvaldībai. Ja iespējamiem vainīgajiem būtu izdevies īstenot savas darbības līdz galam, būtu radīti zaudējumi 12 655 eiro apmērā.

Kriminālprocess nosūtīts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldei tālākai procesa virzīšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Derētu jau arī painteresēties par tagadējo namīpašnieku Rīgā Tilta 2/4,kur pēc papīru ,,puskārtošanas” īsto namīpašnieku večuku atrada ,,noslīkušu”,tagadējais īpašnieks tajā laikā strādāja milicijā,viss tā arī palika noklusēts,bet ir cilvēki ,kas …..

  2. Derētu jau arī sīkāk painteresēties par tagadējo nama īpašnieku Rīgā Tilta ielā 2/4 ,kur pēc papīru ,,puskārtošanas” īsto namīpašnieku atrada nejauši ,,noslīkušu”.tagadējais īpašnieks strādāja pad.milicijā un viss tika noklusēts.

Draugiem Facebook Twitter Google+