×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

Sākumā cerība, vēlāk – vilšanās (2)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

“LA”  6. novembra numurā vairākums ministru uz jautājumu, cik ilgi nostrādās šī valdība, atbild, ka vismaz četrus gadus – līdz šābrīža Saeimas sasaukuma beigām. Jautāju mūsu lasītājiem, vai viņi domā līdzīgi.

Gunārs Lauks Rīgā: “Man tādas pārliecības nav. Izskatās, ka zemsavieši nolaiduši rokas, neizrāda, ka būs lieli cīnītāji. Viņu galvenais uzdevums jau paveikts – Saeimas vēlēšanās ieguvuši vairāk mandātu nekā iepriekš. Arī Straujumas kundzes acīs neredzu uguntiņu, ka gatava strādāt četrus gadus. Klupšanas akmens būs elektroenerģijas brīvais tirgus. Valsts tēlo labdari, piešķirot atlaides trūkumcietējiem un daudzbērnu ģimenēm, bet pārējos iedzīvotājus žņaudz nost ar augstajām cenām. Kamēr valdošie nemainīs savu attieksmi pret tautu, nekas labs nav gaidāms. Valdība noturēsies līdz Latvijas prezidentūras EP beigām. Varbūt arī gadu, bet tas būs brīnums, toties tādi ministri kā Rinkēvičs, Kozlovskis, Augulis gan varētu nostrādāt visus četrus gadus.”

Zigurds Mežavilks Rīgā: “Ilgi nenoturēsies. Valdības deklarācija tikpat kā smiltīs rakstīta. Kādu izrāvienu tā var īstenot, ja visur valda pelēcības, nevis intelektuāli spēcīgas personības. Gudras lietas grib īstenot ar muļķiem. Lai Latviju pārvērstu par gudru cilvēku zemi, nepieciešami vismaz desmit gadi. To nevar izdarīt vienā gadā.”

Kristīne Ilūkstes novadā: “Es par šīs valdības kļūdu uzskatu bankas “Citadele” pārdošanu. Man tur noguldīti 300 eiro, īstenībā tāds nieks vien ir. Banku pārdeva amerikāņiem, jo baidījās, ka nopirks krievi. Bet mēs Latgalē visi draudzīgi sadzīvojam un krievi nav mūsu ienaidnieki. Es būtu izvēlējusies viņus, kam uzticēt savu naudu, nevis aizokeāna miljonārus. Tie man šķiet kā bumba ar laika degli. Ja netiks ievēroti Dieva baušļi, šī valdība kritīs.”

Aina Pētersone Limbažos: “Ar mani ir tā – sākumā jebkuru jauno valdību uzņemu ar lielu ticību, bet paiet laiks un gandrīz visās, izņemot Valda Dombrovska valdību, nākas vilties. Šobrīd ticu Laimdotai Straujumai, lai gan arī viņai jau sāk pārmest un kritizēt. Vislielākās cerības saistu ar veselības ministru Gunti Belēviču. Zālēm manā ģimenē sāk pietrūkt naudas, esmu no dažām jau atteikusies, tāpat no speciālistu apmeklējumiem. Vēlētos, lai šajā valdībā pēc gada nebūtu jāviļas.”

Inta Kravis Kandavas pagastā: “Pieļauju, ka šī valdība varētu veiksmīgi nostrādāt visus četrus gadus līdz nākamās Saeimas vēlēšanām. Kāpēc gan ne? Jau šīs vēlēšanas parādīja, ka iedzīvotāji nemaz tā nealkst pēc reformām un pārmaiņām, balsoja lielākoties par tiem pašiem vēžiem tajās pašās kulītēs.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik ilgi patreizējā valdība pastāvēs atkarājas no ZZS un Lemberga. Ja Lembergs gribēs vLatviju šantažēt, tad ši valdība kritīs ES prezidentūras laikā. Latvijas prezidentūra dod Putinam vienreizēju iespēju ES nopietni ievainot, ja ne izjaukt. Diemžēl Latvijas valdība un Saeima nespēj tālāk skatīties par savu degungalu un savu kabatu.
    Ir laiks atjegties un saprast ka Putina patreizējā ārpolitika pret Rietumeiropu ir Ribentropa- Molotova pakta īstenošana.

  2. … Notikumi Bezabrene un Ukraina aizsteidzas prieksa ar visam to izraisitam konsekvencem …

    … Lai valsts izturetu nakamo krizi ir vajadziga arkartas bezpartejiska patriotisko un konservativo deputatu koalicijas valdiba, kas tiktu sastadita no visu partiju patriotiem ar NA un LRA politisko programmu virzienu …

Draugiem Facebook Twitter Google+