Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
18. janvāris, 2016
Drukāt

Sākusies kandidātu pieteikšana “Autora balvai 2016” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sākusies kandidātu pieteikšana “Autora balvai 2016”, aģentūra BNS uzzināja biedrībā “Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra/ Latvijas Autoru apvienība” (AKKA/LAA).

Ikviens AKKA/LAA pārstāvēts autors līdz 14. martam var izvirzīt kandidatūru balvai par jaunu darbu, kas viņu radoši iedvesmojis vai provocējis ar novatorismu, profesionālismu un izcilu māksliniecisko kvalitāti.

“Autora balvu 2016” piešķirs AKKA/LAA pārstāvētam Latvijas autoram par darbu, kurš publiskots laikposmā no 2014.gada marta līdz 2016.gada februārim.

Pietiekumus var iesniegt, nosūtot rakstveida pieteikumu pa pastu AKKA/LAA, vai nogādājot to personīgi.

AKKA/LAA “Autora balva” ir dibināta 2014.gadā saskaņā ar biedrības padomes lēmumu. Balvas mērķis ir uzturēt Latvijas kultūras radītāju savstarpējās koleģiālās solidaritātes garu, atzīmēt autoru izcilos sasniegumus jebkurā darba veidā un žanrā, stiprināt intelektuālā darba veicēju pašapziņu un pievērst uzmanību autoru organizācijai, kas administrē mantiskās tiesības, nodrošinot autoru darbu likumīgu lietojumu un autortiesību aizsardzību Latvijā. Autora balvu veido piemiņas balva un naudas summa 1111 eiro apmērā. Par “Autora balvu” un pasniegšanas sarīkojumu gādā AKKA/LAA Kultūras un izglītības fonds.

Pērn “Autora balvu” saņēma Pēteris Krilovs, Jēkabs Nīmanis, Jānis Joņevs un Miķelis Fišers.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ikviens AKKA/LAA pārstāvēts autors līdz 14. martam var izvirzīt kandidatūru balvai par jaunu darbu, kas viņu radoši iedvesmojis vai provocējis ar novatorismu, profesionālismu un izcilu māksliniecisko kvalitāti.

    Vai varētu, lūdzu, izskaidrot šajā rindkopā pausto domu?

Grāmatu tirgotāju apetīte – pārāk liela (8)Grāmatu pircēji saka – grāmatas ir dārgas. Izdevēji – grāmatu tirgotāju apetīte ir pārāk liela. Tirgotāji – grāmatu tirdzniecība vairs nav bizness, bet tikai hobijs… Kuram taisnība?
Draugiem Facebook Twitter Google+