×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
21. oktobris, 2014
Drukāt

Sākusies mākslinieku pieteikšanās Tallinas Mūzikas nedēļai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No šodienas iespējams iegādāties Tallinas Mūzikas nedēļas delegātu cauraides par zemāko biļešu cenu – EUR 100, kā arī ir sākusies mākslinieku pieteikšanās TMN 2015. gadam www.tmw.ee. Septītā Tallinas Mūzikas nedēļa (TMN) norisināsies Tallinā, Igaunijā, no 2015. gada 25. – 28. martam.

“Tallinas Mūzikas nedēļa šo gadu laikā ir kļuvusi ne vien par Baltijas valstu centrālo notikumu mūzikas industrijā, bet viennozīmīgi ir ieguvusi stabilu vietu Eiropas mērogā. Turklāt starptautiskie industrijas pārstāvji, kas ierodas uz TMN, ir ieinteresēti sadarboties ar mūsu reģionu. Minēšu tikai vienu piemēru no savas pieredzes – tieši TMV nodibināju kontaktu ar Martin Elbourne (The Great Escape, Glastonbury) un Tallinā aizsākās stāsts, kā “Prāta Vētra” nokļuva uz John Peel skatuves pasaules nozīmīgākajā festivālā – Glastonbury!” stāsta Guna Žučika, “Prāta Vētras” un “Carnival Youth” menedžmenta pārstāve.

“Esam patiesi gandarīti par lielisko sadarbību starp “Positivus” festivālu un Baltijas un Ziemeļvalstīs vērienīgāko pilsētas festivālu Tallinas Mūzikas nedēļa, kas šogad turpināsies jau ceturto gadu. TMN ir lieliska iespēja vienuviet iepazīt reģiona daudzsološākās grupas, kā arī satikt mūzikas industrijas profesionāļus un entuziastus. Tas ik gadu ir patiešām iedvesmojošs notikums,” stāsta “Positivus” festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Tallinas Mūzikas nedēļa ir ikgadējs trīs dienu pilsētas festivāls un mūzikas industrijas konference, kas apvieno reģionālā un pasaules mēroga talantus un industrijas ekspertus kopš 2009. gada. Festivāls vienkopus pulcē ap 800 mūzikas industrijas dalībnieku, kā arī vairāk kā 200 dažādu mūzikas žanru māksliniekus no Igaunijas un visas pasaules. Festivāla programma Tallinā piesaista ap 20 000 entuziastisku mūzikas cienītāju no Igaunijas un tās kaimiņvalstīm
TMN turpina piedāvāt visdažādāko žanru pieeju – sabalansētu vietējo mākslinieku un topošo zvaigžņu sajaukumu, neordinārus izpildītājus un mūsdienu žanru trendseterus, no avangarda un popmūzikas līdz pat klasikai. Festivāla programma tiek veidota, plašai mūzikas ekspertu komandai rūpīgi izvērtējot visu mākslinieku pieteikumus. Visu mūzikas žanru pieteikumi ir laipni gaidīti.
Tallinas Mūzikas nedēļas divu dienu mūzikas industrijas konference ar pasaules līmeņa starptautiskiem un vietējiem viesiem aptver plašu tematu klāstu – no vietējās kultūras politikas un reģionālās sadarbības līdz praktiskiem menedžmenta padomiem un globālās mūzikas industrijas biznesa moduļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+