×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. janvāris, 2015
Drukāt

Sākusies pieteikšanās festivālam “Kannu Lauvas”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No trešdienas, 22. janvāra, sākas darbu pieņemšana prestižajā starptautiskajā festivālā “Kannu Lauvas”, kurā aicināti piedalīties radošās industrijas pārstāvji no visas pasaules, pastāstīja festivāla oficiālais pārstāvis Latvijā, SIA “Inbokss” pārdošanas vadītājs Andis Kulinskis.

Dalībnieki var iesniegt savus darbus vērtēšanai kādā no 16 kategorijām – digitālie vai mobilie risinājumi, dizains, mediju lietojums, sabiedriskās attiecības, tiešā pārdošana, dažādu veidu reklāmas utt.

Papildu iepriekš minētajām kategorijām “Kannu Lauvas” šogad ir izveidojuši kategoriju “Lions Innovations”. Pēc organizatoru sacītā, tas būšot festivāls festivālā – unikāls divu dienu pasākums, kurā apvienosies digitālās tehnoloģijas un radošums.

Vēsturiski festivālā “Cannes Lions” jeb “Kannu Lauvas” Latvija ir ieguvusi godalgas divas reizes – 2008. gadā “Mooz!” ar kampaņu “Orgānu donori” ieguva sudraba “lauvu” un 2013.gadā, kad bronzas “lauva” aizceļoja pie “Velofenders” kampaņas autoriem – radošās apvienības “PIKA” un žurnāla “IR”.

“Šis ir viens no reklāmas un mārketinga industrijas gaidītākajiem pasākumiem. Iegūt atzinību šajā festivālā ir līdzīgi kā izcīnīt “Oskaru”. Tas, ka Latvijas pārstāvji ir varējuši rādīt augstu sniegumu, rada pārliecību, ka mūsu reklāmas industrija aug un attīstās un mēs varam būt konkurētspējīgi pasaulē,” sacīja Kulinskis.

Kulinskis pauda uzskatu, ka festivāls atspoguļo pasaules un nozares aktualitātes – mūsdienās tā ir radošo risinājumu saplūšana ar tehnoloģijām.

Visās kategorijās, izņemot “Creative Efficiency” (Radošā Efektivitāte), darbus var pieteikt no 22 janvāra līdz 27. martam. Kategorijai “Creative Efficiency” darbi tiek pieņemti līdz šāgada 6. martam.

Francijas pilsētā Kannās festivāls šogad norisināsies jau 62. gadu pēc kārtas, tas ilgs no 21. jūnija līdz 27. jūnijam. “Lions Health” notiks 19.-20. jūnijā, bet “Lions Innovations” 25.-26. jūnijā. Pērn “Kannu Lauvas” pulcēja aptuveni 12 tūkstošus dalībnieku no teju 90 pasaules valstīm. Latvijā oficiālais “Cannes Lions” pārstāvis ir nacionālais e-dienests “Inbox.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+