×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. septembris, 2013
Drukāt

Sākusies starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2013”

Foto-LetaFoto-Leta

No šodienas līdz 21.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies septītā starptautiskā medicīnas izstādē “Medbaltica 2013”, aģentūru LETA informēja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT1”.

Izstādes atklāšana notiks plkst.10. Pasākumā piedalīsies Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre Liene Cipule, Latvijas Ārstu biedrības prezidents Pēteris Apinis, “BT 1” valdes priekšsēdētājs Viesturs Tīle un izstādes “Medbaltica 2013” projekta vadītājs Mārtiņš Druvkalns.

“Medbaltica 2013” organizatori sola līdz šim plašāko un bagātīgāko ekspozīciju. Izstādē piedalīsies 120 kompānijas no 12 valstīm, kas prezentēs plašu zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas un citu medicīnas tehnoloģiju, iekārtu, materiālu un pakalpojumu klāstu.

Izstādē tiks eksponētas medicīnas tehnoloģijas un ierīces. Šo sadaļu pārstāvēs tādi uzņēmumi kā “A. Medical”, “Baltmedika”, “Dinastija”, “Frederiks D&A”, “Medserviss-M” un citi.

“Medbaltica 2013” piedāvājumā būs arī bezrecepšu medikamenti, uztura bagātinātāji, ikdienas higiēnas līdzekļi, produkti vīrusu profilaksei, sterilizācijas materiāli un kontroles līdzekļi, ortozes, implanti, kompresijas izstrādājumi, rehabilitācijas un SPA programmu piedāvājumi. Tos piedāvās tādi uzņēmumi kā “Bayer”, “Livorno LLC”, “Minskintercaps”, “TZMO Latvija” un citi.

Savukārt medicīnas telpu iekārtojumu, mēbeles un ergonomisku risinājumus prezentēs uzņēmumi “ITAB”, “Salnos AIS”, “Valis”, “Baltic Ergonomic group” un citi, bet zobārstniecības tematisko sadaļu pārstāvēs uzņēmumi “Altex”, “Baltic Implant MIS”, “Colgate”, “Dentoflex Schumann” un citi.

Ieejas maksa izstādē ir 2,50 lati. 21.septembrī izstāde būs atvērta no plkst.9 līdz 17, bet pārējās dienas no plkst.9 līdz 18.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+