×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

Sala mēnesis Akas zīmē. Kā janvāri raksturo seno latviešu horoskops (2)

Ilustrācija - Brigita Ektermane. Foto - Anda Krauze un ShutterstockIlustrācija - Brigita Ektermane. Foto - Anda Krauze un Shutterstock

Pasaule sastāv no enerģijas, mēs paši un viss ap mums vibrē, atrodas kustībā, arī neredzamais, neaptaustāmais, skaidro zīmju tulce un māksliniece Brigita Ektermane.

Mūsu senči savu dzīvi vadīja pēc saules cikla, arī mūsu dzīvēs palikušas tās pašas lielās likumsakarības, kuras jāpatur prātā sadalot savu dzīvības enerģiju vienmērīgi gada garumā. Visprecīzāk to atspoguļo gadskārtu zīmes.

Tukšums simbolizē jaunas iespējas
Akas zīme simbolizēja Sala mēnesi. Tie ir četri zelta krusti, kas veido pamatus ar tukšuma telpu centrā. Tukšums runā par to, ka sācies jauns gads, jaunas iespējas, jaunas idejas, jauna informācija, kura jāizvērtē un jāizmanto savā labā.

Katram pašam jāpieņem lēmums, jātic sev, jāatmet nedrošība un šaubas, nogaidīšana. Zelta krusti aicina uz aktīvu darbību, atgādinot, ka domas strādā kā vadības pults, tātad mērķis jānoformulē skaidri.

Ziemas laiks paredzēts vairāk prāta darbam – plānošanai, taupot enerģiju, jo dienas vēl ir īsas, saules maz, arī dabā valda miers.

Ko latviešu zīmes sola Sala mēnesī dzimušajiem?
Ziemas laikā dzimušie ļaudis uz likteņa labvēlību jaunībā un agrīnā briedumā reti var cerēt. Materiālā labklājība, lielā mīlestība un prieks varētu piepildīties vēlākos gados. Ilgi gaidītais piepildījums šos cilvēkus pavadīs visu turpmāko dzīvi. Janvārī dzimušajiem ir svarīgi nospraust konkrētus mērķus, jo viņi ir jaunu ideju ģeneratori, atrodas attīstībā, ir avangardisti, labi cilvēku pazinēji.

Saudzējiet sevi, mēģiniet abstrahēties no visa negatīvā, saglabājiet mierīgu līdzsvaru. Lai būtu vairāk laimes, veselības, gaismas un prieka baudiet oranžo krāsu gan dedzinot sveces, gan baudot oranžus augļus un dārzeņus, gan izvēloties apģērbam vairāk krāsu.
Biežāk smaidiet!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. vienalga patīkami palasīt. labāk nekā importu lasīt, jo starpības nav.

    jāveido pašiem sava! arI misticisms un pašiedvesma, ja reiz tas kādam ir vajadzīgs.

  2. no kura laika senajiem latviesiem bija horoskopi????Var jau muldeet,bet ar meeru.

Draugiem Facebook Twitter Google+