Latvijā
Kriminālziņas

Salaspilī dusmu uzplūdā sieviete ar nazi sadur dzīvesbiedru 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Fotolia

Salaspilī vakar, 14. novembrī, par sava dzīvesbiedra saduršanu policisti aizturējuši sievieti, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Šā gada 3. februārī likumsargi saņēma informāciju, ka medicīnas iestādē nogādāts jauns vīrietis ar durtu brūci vēderā. Ekspertīze apliecināja, ka vīrietim ir nodarīti smagi miesas bojājumi. Lai gan cietušais sākotnēji negribēja sadarboties ar policiju, likumsargiem bija pamatotas aizdomas, ka noziegumu, kopīgas alkohola lietošanas laikā abu dzīvesvietā Salaspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā, izdarījusi viņa 1982. gadā dzimusī dzīvesbiedre. Izmeklēšanas laikā, līdz ar jaunāko ekspertīžu rezultātu saņemšanu, likumsargi ieguva pierādījumus, kas apliecina minētās sievietes saistību ar šo noziegumu.

Vakar policisti aizdomās turēto sievieti aizturēja viņas dzīvesvietā.

Pašreizējā informācija liecina, ka starp cietušo vīrieti un viņa dzīvesbiedri alkohola reibumā uzsācies sadzīviska rakstura strīds. Tā rezultātā sieviete dusmu uzplūdā paņēmusi nazi un iedūrusi vīrietim. Savainotais vīrietis izgājis kāpņu telpā, saucot pēc palīdzības, un kaimiņš izsaucis mediķus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Aizturētā iepriekš nav krimināli sodīta. Taču viņai jau iepriekš nebūšanas sagādājusi pārmērīga alkohola lietošana. Iepriekš pašvaldības policisti viņai vairākas reizes noformējuši administratīvo pārkāpumu protokolus par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu sabiedriskās vietās vai par atrašanos sabiedriskā vietās tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu.

LA.lv