Latvijā
Kriminālziņas

Salaspilī likvidēts pagrīdes benzīntanks. Aizdomas, ka “biznesu” pieseguši policisti 7

Kadrs no video

Salaspilī ilgāku laiku darbojusies pagrīdes degvielas uzpildes stacija, par kuru šķiet zinājuši visi vietējie. Tāpēc pastāv aizdomas, ka policisti šo “andeli” pieseguši un paši tajā uzpildījušies. Tiešu pierādījumu tam nav, taču līdz ar policistes Ļenas Keines-Kaštaļjanas stāšanos kriminālpolicijas priekšnieces amatā Salaspilī daudzām dažādām tā sauktajām “točkām” pienācis gals, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Salaspils policijā saņemta neoficiāla informācija, ka teju visi pilsētas šoferi un tuvējās apkārtnes iedzīvotāji jau ilgāku laiku izmanto pagrīdes degvielas uzpildes stacijas pakalpojumus, kur ar dīzeli darbināmi braucamie “uzpildās” par 75 centiem litrā.

Tiesa devusi sankciju, un policisti konkrētajā adresē ieradušies dienā, kad pagrīdes benzīntankam bijis pievedums. Angāra saimnieki gan pretojušies un nelaiduši izmeklētājus iekšā. Policisti brīdinājuši, ka durvis tiks uzlauztas un to izdarīs specvienība. Tas uz aizdomās turamajiem nostrādājis, un viņi atvēruši durvis. Aizdomās turamajam šobrīd draud administratīvs sods līdz 700 eiro.

Vairāk pievienotajā video:

LA.lv