×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
21. augusts, 2017
Drukāt

Salaspilī likvidēts pagrīdes benzīntanks. Aizdomas, ka “biznesu” pieseguši policisti (7)

Kadrs no videoKadrs no video

Salaspilī ilgāku laiku darbojusies pagrīdes degvielas uzpildes stacija, par kuru šķiet zinājuši visi vietējie. Tāpēc pastāv aizdomas, ka policisti šo “andeli” pieseguši un paši tajā uzpildījušies. Tiešu pierādījumu tam nav, taču līdz ar policistes Ļenas Keines-Kaštaļjanas stāšanos kriminālpolicijas priekšnieces amatā Salaspilī daudzām dažādām tā sauktajām “točkām” pienācis gals, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Salaspils policijā saņemta neoficiāla informācija, ka teju visi pilsētas šoferi un tuvējās apkārtnes iedzīvotāji jau ilgāku laiku izmanto pagrīdes degvielas uzpildes stacijas pakalpojumus, kur ar dīzeli darbināmi braucamie “uzpildās” par 75 centiem litrā.

Tiesa devusi sankciju, un policisti konkrētajā adresē ieradušies dienā, kad pagrīdes benzīntankam bijis pievedums. Angāra saimnieki gan pretojušies un nelaiduši izmeklētājus iekšā. Policisti brīdinājuši, ka durvis tiks uzlauztas un to izdarīs specvienība. Tas uz aizdomās turamajiem nostrādājis, un viņi atvēruši durvis. Aizdomās turamajam šobrīd draud administratīvs sods līdz 700 eiro.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. LASU SMEJOS ,,,CIK DAUDZ LV PAGRIIDES DARBONU IR …VISI ZIN UN KLUSEEE …..UN GADIEM ILGI ,TA IZGAAZTUVES ,TA SIRTIK ,TA CIGARETI ,VISS NOTIEK ….

  2. Man patīk Latvijas sodu sistēma. Paņem kukulī miljonu, soda nauda 1000 eiro. Cik tā uzpildes stacija jau nav nopelnījusi??!! Phe, 700 eiro tik tāda maksa par tirgošanās atļauju, tas pats vien sanāk. Pat lētāk kā darīt to legāli. Smieklīgi.

  3. kundzīte lobē ārzemju degvielas tanku intereses ?
    Acīm redzot, par 75 centiem tirgojot, peļņa ir pieklājīga, jo citādi jau netirgotu…
    Nu, jā, savas valsts iedzīvotājus jau var slaukt uz nebēdu…

  4. te nekas nenotiek bez policijas darbošanās un piesegšanas,tieši tā pat kā cigaretes,spirtiņš..tik tēlo aklus un neredzīgus,arī ziņu nodevēji pa pilnam..!

  5. Tad nu gan nobaidīja! 700 eiro jau droši vien ir stundas apgrozījums.

Draugiem Facebook Twitter Google+