Mobilā versija
+3.3°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
17. oktobris, 2014
Drukāt

Saleniekos applūdušas 60 mājas; izglābti seši cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Ugunsdzēsēji no applūdušajām teritorijām Salaspils novada Saleniekos līdz piektdienas pusdienlaikam izglābuši jau sešus cilvēkus, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Vetere.

Ar laivas palīdzību no mājām ugunsdzēsēji izglābuši trīs vīriešus, divas sievietes, no kurām viena bijusi grūtniece, un vienu bērnu.

Jau ziņots, ka Salaspils pagastā cēlies ūdens līmenis Mazās Juglas upē un Saleniekos applūdušas 40 mājas, savukārt Avotos applūdušas ir 20 mājas.

Ugunsdzēsēji līdz šim apsekojuši arī Vācu kalnus.

Pirmos palīdzības saucienus no applūdušās teritorijas VUGD saņēmis plkst.9.11, bet jau plkst.9.58 ugunsdzēsēji bija izglābuši četrus cilvēkus no divām mājām. Savukārt neilgi pirms plkst.11 ugunsdzēsēji izglābuši arī kādu vīrieti, bet viena sieviete no evakuācijas atteikusies.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+