Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

Saleniekos applūdušas 60 mājas; izglābti seši cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Ugunsdzēsēji no applūdušajām teritorijām Salaspils novada Saleniekos līdz piektdienas pusdienlaikam izglābuši jau sešus cilvēkus, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Vetere.

Ar laivas palīdzību no mājām ugunsdzēsēji izglābuši trīs vīriešus, divas sievietes, no kurām viena bijusi grūtniece, un vienu bērnu.

Jau ziņots, ka Salaspils pagastā cēlies ūdens līmenis Mazās Juglas upē un Saleniekos applūdušas 40 mājas, savukārt Avotos applūdušas ir 20 mājas.

Ugunsdzēsēji līdz šim apsekojuši arī Vācu kalnus.

Pirmos palīdzības saucienus no applūdušās teritorijas VUGD saņēmis plkst.9.11, bet jau plkst.9.58 ugunsdzēsēji bija izglābuši četrus cilvēkus no divām mājām. Savukārt neilgi pirms plkst.11 ugunsdzēsēji izglābuši arī kādu vīrieti, bet viena sieviete no evakuācijas atteikusies.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+