Mobilā versija
+20.2°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

Saleniekos applūdušas 60 mājas; izglābti seši cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Ugunsdzēsēji no applūdušajām teritorijām Salaspils novada Saleniekos līdz piektdienas pusdienlaikam izglābuši jau sešus cilvēkus, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Vetere.

Ar laivas palīdzību no mājām ugunsdzēsēji izglābuši trīs vīriešus, divas sievietes, no kurām viena bijusi grūtniece, un vienu bērnu.

Jau ziņots, ka Salaspils pagastā cēlies ūdens līmenis Mazās Juglas upē un Saleniekos applūdušas 40 mājas, savukārt Avotos applūdušas ir 20 mājas.

Ugunsdzēsēji līdz šim apsekojuši arī Vācu kalnus.

Pirmos palīdzības saucienus no applūdušās teritorijas VUGD saņēmis plkst.9.11, bet jau plkst.9.58 ugunsdzēsēji bija izglābuši četrus cilvēkus no divām mājām. Savukārt neilgi pirms plkst.11 ugunsdzēsēji izglābuši arī kādu vīrieti, bet viena sieviete no evakuācijas atteikusies.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+