×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2012
Drukāt

Saldējumu pārdevēju velosipēdi aprīkoti ar trauksmes sistēmām

Foto-LETAFoto-LETA

“Rīgas piena kombināta” vasaras prakses programmas saldējuma pārdevēju – skolēnu – velosipēdi aprīkoti ar trauksmes sistēmām, kas apdraudējuma brīdī informēs apsardzes uzņēmuma “G4S Latvia” operatīvās reaģēšanas vienību ekipāžas, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “G4S” preses pārstāve Ilze Jermacāne.

“G4S Latvia” ar trauksmes pogām aprīkojusi visus 30 velosipēdus, sacīja Jermacāne.

Velotransports un to vadītāji bieži tiek pakļauti dažādiem riskiem, un līdz šim nav bijuši efektīvi risinājumi, kas sniegtu iespēju paziņot par nepieciešamo palīdzību konfliktsituācijās, lai novērstu to maksimāli īsā laika posmā, sacīja Jermacāne.

“G4S Latvia” tirdzniecības pārstāve Jolanta Māziņa savukārt stāstīja, ka Latvijā darbojas vairāki uzņēmumi, kas savu pakalpojumu sniegšanai ikdienā izmanto velosipēdus, velorikšas vai trīsriteņus. Velotransports un to vadītāji var būt viegli pakļauti dažādiem apdraudējumu riskiem, piemēram, zādzībām, fiziskai vardarbībai.

Pēc “Rīgas piena kombināta” pasūtījuma “G4S” izstrādājis šādu trauksmes pogu sistēmu, ar ko aprīkot velotransportu.

Projektā ieguldīto līdzekļu apjomu “G4S” pārstāvji neatklāja.

Jau ziņots, ka 12.jūnijā tika sākta Latvijas piena pārstrādes uzņēmuma “Rīgas piena kombināts” organizētā vasaras prakses programma skolēniem “Jaunais uzņēmējs”.

Programmas mērķis ir attīstīt un nostiprināt jauniešu zināšanas un prasmes pārdošanā un uzņēmējdarbības pamatprocesos, veicināt jauniešu nodarbinātību un interesi par uzņēmējdarbību tālākās karjeras izvēlē. Skolēniem jāveic mobilā saldējuma pārdevēja darbs, kas ietver saldējuma pārdošanu no īpašiem velosipēdiem Rīgas centrā, kas ražoti Dānijā pēc speciāla pasūtījuma.

“G4S Latvia” sniedz drošības pakalpojumus vairāk nekā 13 000 fizisko un juridisko personu, tostarp dažādu nozaru vadošajiem uzņēmumiem, kā arī klientiem valsts sektorā.

Uzņēmums izstrādā individuālus drošības risinājumus un nodrošina tehniskās un fiziskās apsardzes, kā arī drošības sistēmu montāžas un inkasācijas pakalpojumus un mācības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+