Ekonomika
Bizness

Saldū būs viena no lielākajām Circle K degvielas uzpildes stacijām2

Publicitātes foto

Pēc rekonstrukcijas ceturtdien uz galvenās nozīmes autoceļa Rīga-Liepāja (Apvedceļš 11, Saldus) atvērta jauna un moderna Circle K degvielas uzpildes stacija (DUS).

Tajā divkārtīgi paplašināta DUS tirdzniecības zāle, izveidota atsevišķa zona kravas automašīnu uzpildei un labiekārtota teritorija 7990 kvadrātmetru jeb teju futbola laukuma platībā. Circle K Saldus DUS rekonstrukcijā investēti 700 000 eiro.

Rekonstrukcijas laikā nomainītas degvielas uzpildes iekārtas, pie kurām tagad vienlaicīgi var uzpildīties 12 automašīnas – tai skaitā trīs kravas automašīnas. Ar jaunām iekārtām aprīkota automazgātava un pie tās iebrauktuves uzstādīts ātrās maksāšanas terminālis, lai klienti varētu norēķināties par automazgāšanu, neieejot veikalā.

Tāpat paplašināta autostāvvietu zona un āra atpūtas zona vasaras sezonai, kurā iekārtoti vairāki galdi un soliņi, palielināts labierīcību skaits, kā arī ierīkota tālbraucējiem paredzēta dušas telpa.

Vērienīgas pārmaiņas piedzīvojusi stacijas tirdzniecības zona, kas paplašināta līdz 207 kvadrātmetriem, paredzot vietu gan veikalam, gan atpūtas zonai. Plašajā veikalā apmeklētājiem pieejams vēl daudzveidīgāks uz vietas gatavoto ēdienu, dzērienu, kā arī auto preču sortiments.

Uzpildes stacijā pieejams – miles 95, milesPLUS 95, milesPLUS 98, miles D, milesPLUS D un arī auto gāze.

Circle K Latvijā ir 81 tirdzniecības vieta.

Papildu informācija:

LA.lv