Latvijā
Kriminālziņas

Saldū sievieti tiesā par kaimiņa slepkavību1


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Edijs Pālēns/LETA

24.augustā plkst.10 Kurzemes rajona tiesa Saldū turpinās izskatīt lietu par kaimiņa slepkavību, ko 2017.gadā pastrādājusi kāda sieviete, noskaidroja aģentūra LETA.

LASI PLAŠĀK PAR SLEPKAVĪBAS MOTĪVIEM: Slepkavība Saldus centrā: Atrod ar cirvi nosistu sirmgalvi

Valsts policijas (VP) sniegtā informācija liecina, ka 2017.gada 6.novembrī kādā dzīvoklī Striķu ielā Saldū atrasts miris vīrietis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policijas Saldus iecirkņa darbinieki izmeklēšanu šajā lietā jau pabeiguši un krimināllietas materiālus nosūtījuši kriminālvajāšanas sākšanai prokuratūrai, un patlaban noris tiesvedība, aģentūrai LETA pauda VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Kriminālprocesā, kas sākts pēc Krimināllikuma 116.panta par slepkavību, par aizdomās turēto tika atzīta 1975.gadā dzimusi sieviete, bojāgājušā vīrieša kaimiņiene, kura iepriekš jau bija nonākusi policijas redzeslokā.

Tiesā lieta saņemta jūnija sākumā un 8.augustā jau norisinājusies pirmā tiesas sēde. Kurzemes rajona tiesas tiesneša palīdze Ginta Ansberga aģentūrai LETA skaidroja, ka, sākot lietas izskatīšanu, apsūdzētā pieteica lūgumu par lietas iztiesāšanu slēgtā tiesas sēdē. Tiesa, izvērtējot lūguma motivāciju un uzklausot pārējo procesa dalībnieku viedokļus, nolēma lietas izskatīšanu turpināt slēgtā tiesas sēdē.

Lietu iztiesā Selga Lapejeva.

Saistītie raksti

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka 2017.gada novembrī saistībā ar notikušo slepkavību policija sākotnēji aizturējusi trīs personas – 1977. un 1975.gadā dzimušas sievietes un 1981.gadā dzimušu vīrieti. 1977.gadā dzimušai sievietei tiesa piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu. Sieviete bijusi nogalinātā vīrieša paziņa.

Pārējām aizturētajām personām kriminālprocesā nav piemērots aizdomās turētā statuss, taču visi notikumā iesaistītie jau agrāk nonākuši policijas redzeslokā un bijuši arī sodīti.

LA.lv