×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. janvāris, 2015
Drukāt

Salienā būvēs ap 100 privātmāju vietējiem iedzīvotājiem (1)

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Nekustamo īpašumu projektu attīstītāja SIA “Saliena Development” pērn Salienā sāktā jauna māju koncepta projekta ietvaros uzbūvējusi septiņas mājas, bet nākotnē paredzēts uzbūvēt vismaz 100 šādas privātmājas, informē kompānijā.

SIA “Saliena Development” pārstāvji klāsta, ka koncepts vietējam pircējam “Ideālā māja” paredz atšķirīgu pieeju sadarbībā ar pircēju. Klientam ir iespēja piedalīties mājas veidošanā, izvēloties vienu no trim mājas plānojumiem ar atšķirīgu stāvu skaitu un platību, apdari, kā arī papildu komplektācijas energoefektivitātei, dārzam un komfortam, atbilstoši vēlmēm, vajadzībām un budžeta iespējām. Koka paneļu māja no projekta sākuma līdz nodošanai ir gatava pēc deviņiem mēnešiem.

Mājas un dārzi ir izkārtoti tā, lai nodrošinātu maksimālu privātumu, vienlaikus sniedzot iespēju izbaudīt priekšrocības, ko piedāvā zaļās ainavas un dienasgaisma. Liela uzmanība pievērsta ēku energoefektivitātei, kā arī jaunākajām un efektīvākajām celtniecības metodēm, tādējādi panākot ievērojamu apkures izdevumu ietaupījumu, kā arī saudzējot apkārtējo vidi.

“Saliena Development” valdes priekšsēdētājs Maikls Makarovs norāda, ka vienas privātmājas cena ir no 189 000 eiro. Mājai ir gaiša viesistaba, virtuve, trīs guļamistabas un garāža. Pēc kompānijas aprēķiniem, iegādājoties māju kredītā, ikmēneša maksājums būtu no 594 eiro mēnesī.

Makarovs aģentūrai LETA norādījis, ka jaunās mājas tiek celtas tikai pēc līguma noslēgšanas un par pircēja līdzekļiem. “Respektīvi, pircējs slēdz līgumu ar banku par aizdevumu, nevis mēs kā attīstītājs. Mums ir sadarbība ar vairākām bankām, kuras, ņemot vērā līdzšinējo sadarbību ar mums, noteikušas izdevīgus priekšnosacījumus hipotekārajam aizdevumam. Mūsu investīcijas, protams, ir zeme, infrastruktūra un komunikācijas, kā arī projekta koncepta attīstīšana, bet tās aprēķināt ir ļoti grūti.”

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas starp Rīgu un Jūrmalu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Taa nav cena. Tadu “burbula” laika sappusto majoklu ir pilna reklaama. Nevienam tos nevajag.
    Aktualas ir majas par vismaz 4 reiz zemaaku cenu.

Draugiem Facebook Twitter Google+