Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
13. aprīlis, 2015
Drukāt

“Salienā” būvēs multifunkcionālo jāšanas manēžu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nekustamā īpašuma projekta “Saliena” teritorijā plānots izveidot multifunkcionālu jāšanas manēžu, kas būs viens no modernākajiem šāda veida sporta centriem Baltijā, informē SIA “Saliena Development”.

Šobrīd ir uzsākta projekta attīstīšana – izstrādāts projekta koncepts un notiek projekta saskaņošana būvvaldē, ir jau uzsākta projekta “0 cikla” būvniecība.

Jauno manēžu plānots atklāt 2016. gada sākumā. Jāšanas sporta centrā varēs rīkot gan vietējā, gan arī starptautiska līmeņa sacensības. Projekta attīstītājs ir SIA “Jurmala Equestrian & Leisure”.

Patlaban attīstītājs vēl nav precizējis projekta izmaksas. Kopējais investīciju apjoms būs skaidrs pēc tam, kad projekts būs saskaņots būvvaldē un saņēmis visas nepieciešamās atļaujas, ziņo LETA.

Saskaņā ar izstrādāto projektu jāšanas sporta centrā atradīsies 2500 kvadrātmetru liela slēgta jāšanas manēža, 5000 kvadrātmetru liels āra izjādes laukums ar 400 āra sēdvietām, staļļi ar 46 zirgu vietām un ģērbtuvēm un dušas telpām, kā arī bērnu laukums, specializēts zoo veikals, veterināra prakse, restorāns un daudzas citas aktivitātes, kas būs pieejamas visiem.

Plānots, ka jaunajā sporta centrā tiks piedāvāta Vācijā popularitāti ieguvusī treniņu programma “Trimdich” visai ģimenei ar izbūvētām šķēršļu joslām un speciāliem vingrinājumiem.

Nekustamo īpašumu projekts “Saliena” atrodas starp Rīgu un Jūrmalu, tā attīstītājs un pārvaldītājs ir SIA “Saliena Development”.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+