×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
5. februāris, 2014
Drukāt

“Salienas” jaunums Baltijas mājokļu tirgū – smalki dzīvokļi pie golfa kompleksa

Publicitātes fotoPublicitātes foto

SIA “Saliena Development” ir pabeigusi būvniecību un nodevusi ekspluatācijā nākamo kārtu vērienīgā nekustamā īpašuma projektā Pierīgā, kur uzbūvētas piecas mazstāvu dzīvokļu ēkas ar 94 dzīvokļiem un astoņām rindu mājam, portālu “LA.lv” informēja kompānijas pārstāve Inese Ozoliņa.

Šajā projektā izveidots un labiekārtots parks 1,2 hektāru platībā. Šobrīd ir pārdoti 20% dzīvokļu. Līdz ar šī posma realizāciju Salienā izveidots Baltijas valstīs pirmais koncepts, kas apvieno teritoriālu un funkcionālu mijiedarbību starp golfa kompleksu un mājokļu apbūvi.

“Šis posms bija nozīmīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, līdz ar tā īstenošanu mēs sākām darbību arī dzīvokļu segmentā, paplašinot mūsu savrupmāju un rindu māju piedāvājumu pircējiem ar dzīvokļu sortimentu. Otrkārt, mēs ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā ieviesām pasaulē tik prestižo “golf estate” konceptu, nosakot jaunus standartus nekustamo īpašumu projektos. To novērtē arī mūsu pircējs, jo 20% dzīvokļu ir pārdoti jau būvniecības stadijā,” klāsta SIA “Saliena Development” valdes priekšsēdētājs Maikls Makarovs.

Kompānijā norāda, ka šo dzīvokļu būvniecībā izmantota Latvijai jauna kombinēto konstrukciju tehnoloģija, kas savas energoefektivitātes un citu īpašību dēļ kļuvusi populāra Eiropas ziemeļvalstīs. Šīs konstrukcijas ir elastīgas un izturīgas pret dinamiskām slodzēm. Celtniecībā izmantotie materiāli ir videi draudzīgi, nodrošina efektīvu siltumizolāciju un samazina trokšņu līmeni.

“Svarīgi uzsvērt, ka projektēšanas procesā liels uzsvars likts uz energoefektivitāti, lai nodrošinātu pēc iespējas zemākas izmaksas ekspluatācijā. Veiktie konstrukciju mērījumi liecina, ka to energoefektivitātes radītāji ir divreiz labāki par LBN normatīvos noteiktajiem,” norāda Ozoliņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+