Horoskopi un mistika
Ezoterika

Sāls maģija: kā ar tā palīdzību attīrīt mājokļa enerģētiku0

Foto – Shutterstock

Vai gadījies, ka pārņem dīvains, liels nogurums un smaguma sajūta, negatīvas domas, apātija un bezcerīguma sajūta, vēlmju un centienu trūkums, nez no kurienes “uzkritušas” slimības? Turklāt viss reizē un vēl paša mājas sienās!

Diemžēl reizēm pat omulīgākais un sirdij tuvākais stūrītis nespēj mūs nosargāt pret negatīvu ietekmi un sliktas enerģētikas.

Negatīvai enerģētikai, uzskata ezoteriķi, ir tendence uzkrāties ne tikai mūsos, bet arī telpās, kas slikti ietekmē mūs pašus un attiecības ar mājiniekiem.

Ja tavā ģimenē sākušies bieži strīdi, nesaprašanās, aizkaitināmība, retāk iegriežas ciemos draugi un pat mājas mīluļi un augi sākuši nīkuļot, nekavējoties veicams mājas attīrīšanas rituāls.

Paņēmiens, kuru piedāvā ezoteriķi, neprasa lielas pūles un tēriņus. Starp citu, šī metode pazīstama daudzās valstīs, un to var dēvēt arī par tautas maģijas rituālu.

Vajadzīgs
Glāze
Baltais etiķis
Sāls
Ūdens

Pagatavošana
Ielej glāzē ūdeni, pievieno vienu ēdamkaroti sāls un vienu ēdamkaroti etiķa.

Saistītie raksti

Noliec glāzi vietā, kur, pēc tavām domām, varētu uzkrāties negatīvā enerģija vai istabā, kur visbiežāk pulcējas mājinieki.

Atstāj glāzi tur uz 24 stundām. Pēc šī laika skaties, kas noticis ar sāli!

Ja sāls nogrimis glāzes apakšā, tas nozīmē, ka tas uzsūcis visu negatīvo enerģētiku.

Pēc attīrīšanas procedūras ūdeni ar sāli un etiķi izlej un aizskalo.

Kā zināms, sāls apveltīts ar neticamām spējām uzsūkt visu slikto.

Ar sāls palīdzību var ne tikai attīrīt mājas atmosfēru, bet arī savu auru. Procedūras laikā attīrīto sāli jāiznes projām no mājas: jāierok zemē vai jāaizskalo ar ūdeni.

Avots: mirror-venus.com

LA.lv