Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
30. oktobris, 2016
Drukāt

Sāls maģija: kā ierasto garšvielu izmantot mājokļa un auras attīrīšanai

1. Pārtikas piedevas maģiskā vēsture

1no7
epsoma_sals

Lai mainītu savu (un citu cilvēku) dzīvi, nepavisam nav vajadzīgas kādas eksotiskas sastāvdaļas. Reizēm pietiek ielūkoties personīgajā virtuvē. Sāls maģija vienmēr pie rokas!

Kad paņemam sālstrauku, kurā nevainīgi mirdz sāls kristāliņi, vai apzināmies, ka reiz tie bija zelta cenā? Sāls vēsture nav tikai stāsts par pārtikas piedevu, bet tam ir arī maģiskais aspekts. Sāls dēļ nogalināja, par to stāstīja leģendas. Ar sāli ārstēja un dezinficēja brūces, novērsa čūsku un skorpionu kodumu sekas. Sāls vienmēr un visos laikos izmantots maģijā.

Eksorcisma ziedu laikos ar tā palīdzību izdzina dēmonus, bet jaundzimušos sargāja no ļaunas acs. Ko vēl mēs zinām par parasto sāli?

  1. Pārtikas piedevas maģiskā vēsture
  2. Ārsti brīdina par pārmērībām
  3. Samaksa leģionāriem, konservants aizgājējiem
  4. Rituāli bērnu aizsardzībai
  5. Pret ļauniem gariem un pelēm
  6. Mājokļa attīrīšana ar sāli: prom, sliktā enerģija!
  7. Vanna ar sāli: atjaunojam savu auru

Pievienot komentāru

Ķeltu horoskops. Pārsteidzoši precīzs katras zodiaka zīmes raksturojumsSenie ķelti ir pazīstami ar savu ciešo saikni ar dabu. Viņu vērīgums ļāva noteikt, ka, cilvēkam piedzimstot, viņa raksturu ietekmē Mēness fāzes, augi un dzīvnieki, gadalaiki un citas dabas parādības. Piedāvājam jums ķeltu horoskopu, kurā katras zodiaka zīmes loma atvēlēta dzīvniekiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+