Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
4. decembris, 2014
Drukāt

Salu tiltam grib piesaistīt Eiropas naudu

Foto - LETAFoto - LETA

Salu tilts.

Projekta iesniegums Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļu iegūšanai paredzēts atbilstoši mērķim “Nodrošināt nepieciešamo infrastruktūru uz Rīgas maģistrālajiem pārvadiem un novērst maģistrālo ielu fragmentāro raksturu”, kuru izsludinājusi Satiksmes ministrija. Projekts paredz būvniecību, autoruzraudzību Salu tiltam pār Daugavu, Mazo Daugavu un Zaķusalas uzbērumu ar īstenošanas laiku no 2014. līdz 2016. gadam, būvniecību, autoruzraudzību un būvuzraudzību tiltiem pār Bieķengrāvi lejtecē ar īstenošanas laiku no 2015. līdz 2016. gadam, kā arī projektēšanu un autoruzraudzību satiksmes pārvadam pār Krasta ielu, satiksmes pārvadam pār Lucavsalu, tiltam pār Bieķengrāvi augštecē un estakādei pār Bieķengrāvi Ulmaņa gatvē ar īstenošanas laiku no 2015. līdz 2016. gadam.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+