Mobilā versija
+15.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
18. marts, 2016
Drukāt

Samaksā par kafiju ar dzejoli – arī Latvijā

Foto - Fotolia Foto - Fotolia

Jau pāris gadus kafijas ražotājs “Julius Meinl” pasaules Dzejas dienā 21. martā aicina kafejnīcas kā maksājumu par kafiju pieņemt apmeklētāju ar roku rakstītu dzejoli, raksta “The Guardian”.

Šogad, paraugoties pasākuma interaktīvajā kartē, redzams – atsaucība, īpaši Centrālajā un Dienvideiropā, ir ievērojami liela – pavisam iespēju “samaksāt ar dzejoli” var 1280 kafejnīcās 34 valstīs.

Arī Latvija nav palikusi malā. Par kafiju ar dzejoli iespējams norēķināties trīs vietās: viesnīcā “Astor” Rīgā, kafejnīcā “Darbnīca” Liepājā un kafejnīcā “Vēsma” Daugavpilī.

Pagājušajā gadā akcijā piedalījās vairāk nekā 100 000 kafijmīļu. Šīgada pienesumu – ar roku rakstīto dzejoļu kopumu – dzejnieks Roberts Montgomerijs pārvērtīs konceptuālā mākslas darbā, ko izvietos kādā pagaidām slepenā Londonas vietā.

Pievienot komentāru

VIDEO: Trejdeviņas spēka dziesmas pie Jāņu ugunskura (1)Runā, ka Jāņu vainagā meitām jāievij vainagā trejdeviņas Jāņu zāles. LA.lv apkopoja trejdeviņas līgotnes, kuras dziedāt pie ugunskura, ja aptrūkstas zināmo dziesmu. Bonusā - nemirstīgo "Čikāgas piecīšu" Līgodziesma.
Draugiem Facebook Twitter Google+