Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
18. marts, 2016
Drukāt

Samaksā par kafiju ar dzejoli – arī Latvijā

Foto - Fotolia Foto - Fotolia

Jau pāris gadus kafijas ražotājs “Julius Meinl” pasaules Dzejas dienā 21. martā aicina kafejnīcas kā maksājumu par kafiju pieņemt apmeklētāju ar roku rakstītu dzejoli, raksta “The Guardian”.

Šogad, paraugoties pasākuma interaktīvajā kartē, redzams – atsaucība, īpaši Centrālajā un Dienvideiropā, ir ievērojami liela – pavisam iespēju “samaksāt ar dzejoli” var 1280 kafejnīcās 34 valstīs.

Arī Latvija nav palikusi malā. Par kafiju ar dzejoli iespējams norēķināties trīs vietās: viesnīcā “Astor” Rīgā, kafejnīcā “Darbnīca” Liepājā un kafejnīcā “Vēsma” Daugavpilī.

Pagājušajā gadā akcijā piedalījās vairāk nekā 100 000 kafijmīļu. Šīgada pienesumu – ar roku rakstīto dzejoļu kopumu – dzejnieks Roberts Montgomerijs pārvērtīs konceptuālā mākslas darbā, ko izvietos kādā pagaidām slepenā Londonas vietā.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+