×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2017
Drukāt

Samaksājis jau tūkstoti: Andrejs sūdzas par auto remontu (7)

Screenshot at 2017-07-24 20-17-53

Rīdzinieka Andreja mašīnu piemeklēja ķibele – bija nepieciešama meistaru palīdzība, tāpēc viņš savu automašīnu uzticēja autoservisam Jelgavā. Tomēr šobrīd ar nožēlu atzīst, ka tā bijusi kļūda.

Andreja mašīnai bija nepieciešama stūres pastiprinātāja nomaiņa. Pats auto īpašnieks bija domājis, ka auto servisā būs vien dažas dienas. Tomēr viss stipri ieilga.

Čeku viņš nav saņēmis, nav arī saprotams, kas īsti ar automašīnu ir izdarīts.

“Vajadzēs braukt uz normālu servisu,” secina īpašnieks.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs šogad saņēmis jau 17 sūdzības par autoservisiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. ANDREJS pats nav remontspējīgs puisis! SKUMJI! Nu tad ir jāatdara maks! Vai ANDREJAM PATIEŠĀM NEINTERESĒ kaut ko salabot savam draudziņam auto, kas viņu vizina un palīdz??? Personīgi neuzticu savu draudziņu svešiem ļaudīm un daru pats. Esmu pat uzrasējis nenopērkamās detaļas, un ja pielaiž pie attiecīgā agregāta, uztaisu pats. MAN IR SVARĪGI, KO ESMU VĒRTS – VAI VARU VAI ESMU LEMPIS….. Ir bijuši momenti, kad pats TIEŠĀM nevaru palīdzēt savam auto, tad meklēju uzticamus un labus sava aroda meistarus.

  • gudriniek, priekš kam tad ir servisi? Katram jādara darbs, ko viņš vislabāk prot un var naudu nopelnīt. Ja tāds sūdīgs serviss nenoiet pa burbuli, tas nozīmē, ka valstī nestrādā konkurences princips – kaut kas ekonomikā pilnīgi nav kārtībā!

  • Varbūt ķirurģiskās operācijas ar sev taisi pats? Bezgala st… ir iedomāties, ka katram tagad savs autiņš jāremontē pašam, kas to nedara ir lempis. Ko tad lielākai daļai tagad daudzdzīvokļu māju pagalmā tagad sākt mainīt eļas vai remontēt kārbu?

 2. jā, ir tāda liksta, – bieži saka “vajag slīpēt stūres statni”(tas ap 100 eiro, bet vēl biežak ja pastipreklis “tek” ir vnk jānomaina nelielas gumijas blīvītes(tas ap 15-20 eirikiem, iesk. darbu kas ilgst ap 20 min., pašas blīvītes maksā grašus ), – es domāju uz reti kuru auto mezgl;u ir ļaudis ta apjāti ka tieši uz pastiprekli…bet šito cilvēku…negribas lieki apbižot apbižoto :)) Pastiprinātāju vispār var nekad nemainīt, tur viss mainas pa daļām, vai tu jūtūbē nevari kaut paskatīties???

 3. KA NAV RISINAJUMA TAJA PASA DIENA TAM MEISTARAM PURNU IZGANDETU UN VIS ATRISINATOS CITADI AR VINIEM NEVAR

 4. Cik lielam muļķim jābūt, lai par neizdarītu darbu maksātu tūkstotie, es jau pēc pirmā simta meklētu citu meistaru.

  • + Man ari izskatas pec kaut kada jefinja. Varbut tapec, ka man izcili paveicies ar meistariem.
   Lai tik maksaa mikstpedinjs un neciikst. Man vispar nav cienjas pret sitadiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+