×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Samazina ātrumu
 posmā no Baltezera līdz Carnikavai (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Automašīnas uz Tallinas šosejas.

Kopš pirmdienas Tallinas šosejas sākumā posmā no Baltezera līdz pa­griezienam uz Carnikavu ir uzstādītas ātrumu ierobežojošas ceļa zīmes, samazinot atļauto braukšanas ātrumu no 90 kilometriem stundā līdz 70 kilometriem stundā.

Braukšanas ātrums samazināts pēc Ādažu novada domes iniciatīvas. Pašvaldība šādi vēloties uzlabot satiksmes drošību, kas esot nepieciešams, jo šajā ceļa posmā esot ievērojami palielinājies satiksmes negadījumu skaits – kopš 2007. gada vidēji gadā notiek ap 15 satiksmes negadījumu, kuros kopumā šajos gados gājuši bojā seši cilvēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Novada domes pamatojums arī brīnišķīgs.
    Valsts tēre naudu būvē platus ērtus ceļus un tad kāds izdomā, ka labāk nevis aizliegt kreiso pagriezienu no A1 un V30 Carnikavas galā, jo ir izbūvēts gan dublieris visādu jauno ciematu pusē, gan divlīmeņu krustojums, bet gan likt visiem tiem padsmit tūkstošiem caurbraucošo samazināt braukšanas ātrumu. Jo lūk daži iedzīvotāji ar auto ir pa slinku lai nobrauktu tos dažus liekos kilometrus…
    Ar šādu domāšnas veidu ilgi nebūs jāgaida, kamēr līdz par Saulkrastiem brauksim 70…

  2. Pilnīgs pīīīī… uz autoceļa A1 ierobežot braukšanas ātrumu, tas jau parasti ir vienkāršākais – kaut ko aizliegt, vai ierobežot, nevis sakārtot kā nākas!
    Mums jau pieņemts – neremontēt ceļus, bet gan uzlikt zīmi “nelīdzens ceļš”!

Draugiem Facebook Twitter Google+