×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. maijs, 2016
Drukāt

Samazinātais Dižardēns

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kas ir sāpīgākais maza auguma īpašniekiem? Tas, ka sāp spranda, jo nemitīgi jāskatās uz augšu. Tādu versiju izsaka franču romantiskās komēdijas “Sakari franču gaumē” komanda, kuras galvenā zvaigzne ir “Oskaru” par titullomu “Māksliniekā” saņēmušais Žans Dižardēns.

Patīkama balss, asprātīgi joki un šarms, kas jūtams pat telefona klausulē, – tādu Diāna iedomājās Aleksandru, un, kad abi satikās, vilšanos viņas sejā nebija iespējams nodzēst, jo svešinieka augums ir vien 140 centimetri, viņa ir vismaz galvastiesu garāka un reti kad šķiras no augstpapēžu apaviem. Šāda ideja pirms dažiem gadiem ienāca prātā argentīniešu kinematogrāfistiem, kuri “Lauvas sirdi” padarīja par kases hitu, un franči, galvenajā lomā pieaicinot vienu no šā brīža vispopulārākajiem aktieriem Žanu Dižardēnu, uzņēmuši savu versiju.

Kā jau noprotams, bez pretenzijām uz augstās mākslas plauktu, bet smieklu, sirsnības un arī nopietnāku pārdomu brīžu pilnu, liekot uz konkrētu situāciju paskatīties no cita skatpunkta, kas cieši saistīts ar gadsimtos kultivētiem stereotipiem un uzvedības normām un itin labi atbilst teicienam par mazo cinīti, kas lielus vezumus gāž. Šajā gadījumā – augumā necilu vīru, kura sirds, elegance un šarms spēj apburt ar vienu vienīgu smaidu, un Žana Dižardēna krietni saīsinātā personā tā var kļūt par iemeslu vasarīgas izklaides pielietam vakaram ar paredzamu, sentimentālu un francisku pēcgaršu.

 

UZZIŅA:

“Sakari franču gaumē”/”Un homme à la hauteur”

Francija, 2016.

Režisors: Lorēns Tirārs

Lomās: Žans Dižardēns, Viržīnija Efirā, Sedriks Kāns

No 27. maija “Kino Citadele”, “K Suns”, “Cinamon”, “Multikino”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+