Sports
Citi sporta veidi

Samoilovam/Šmēdiņam neveiksme Dohā0


Jānis Šmēdiņš (no kreisās) un Aleksandrs Samoilovs.
Jānis Šmēdiņš (no kreisās) un Aleksandrs Samoilovs.
Foto: FIVB

Latvijas vīriešu pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš trešdien Dohā negaidīti nepārvarēja Pasaules tūres četru zvaigžņu posma grupu turnīru.

Ar trešo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš vispirms C apakšgrupas pirmajā duelī ar 0-2 (14:21, 18:21) negaidīti piekāpās igauņiem Martam Tīsāram un Kusti Nelvikam, kuriem turnīrā ticis 30.numurs. Igauņu duets dienu iepriekš spēja pārvarēt divas kvalifikācijas kārtas.

Savukārt pēc tam izšķirošajā mačā par vietu izslēgšanas turnīrā Latvijas vadošais duets arī diezgan pārliecinoši ar 0-2 (17:21, 13:21) zaudēja amerikāņiem Trevoram Krebam un Trī Bornam, kuri izlikti ar 19.numuru.

Tādējādi Samoilovs/Šmēdiņš šo turnīru noslēdza dalītā 25.vietā.

Saistītie raksti

Samoilovam/Šmēdiņam šis bija pirmais turnīrs pēc vairāk nekā divu mēnešu ilgas pauzes, kurā viņiem arī bija treniņnometne Ēģiptē. Gada sākumā viņi veselības likstu dēļ izstājās no Hāgā notikušā Pasaules tūres četru zvaigžņu posma.

Tāpat Dohā startēja Mihails Samoilovs/Matīss Gabdulļins, taču viņi otrdien zaudēja jau kvalifikācijas pirmajā kārtā. Savukārt Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs šajā turnīrā nestartē.

Līdz ar pērnā gada septembri pludmales volejbolistiem sākusies kvalifikācija 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

LA.lv