×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Samoilovs: No mums visu laiku gaida uzvaras

fivb.orgfivb.org

Pēdējo divu gadu pasaules labākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ir apņēmības pilni šonedēļ uzvarēt Eiropas čempionāta “Masters” turnīra posmā Jūrmalā. Pamatsacensības piektdien sāksies “Baltic Beach Hotel & SPA” pludmales stadionā, Majoros.

“No mums visu laiku, vienalga, vai mājās, vai ārzemēs, gaida uzvaras, tāpēc tas, ka turnīrs notiks savās mājās, papildus slogu neuzliek. Spēlēsim mierīgi, centīsimies parādīt savu spēli un izcīnīt pirmo vietu,” Latvijas Volejbola federācijas (LVF) preses dienests citē Aleksandru Samoilovu.
Samoilovs/Šmēdiņš sezonas pirmo turnīru aizvadīja pirms nedēļas, startējot Pasaules tūres Lucernas “Open” posmā, kurā ieņēma dalītu 9. vietu. Aleksandrs atzina, ka ar pirmo startu nav īpaši apmierināts, jo viņu sniegums bijis pārāk nestabils. “Gribējām labāk, taču paši pieļāvām pārāk daudz savu kļūdu. Iespējams, tāpēc, ka oficiālos turnīros nebijām spēlējuši gandrīz septiņus mēnešus. Grupu turnīrā divas spēles neizdevās, bija pārāk lieli kritumu, kad zaudējām 4-5 punktus pēc kārtas. Izslēgšanas spēlēs jau bija labāk, taču pret Krievijas duetu nospēlējām pārāk nestabili. Tagad būs jauns turnīrs, kuram mēs būsim jau vairāk gatavi un ceram uz labāku sniegumu,” optimistisks ir Aleksandrs.
Jūrmalas “Masters” turnīrs startēs trešdien, kad pirmās spēles valstu atlases turnīrā, cīnoties par kvotām, aizvadīs Latvijas, Norvēģijas un Austrijas volejbolisti. Ceturtdien sāksies kvalifikācijas spēles, piektdien pamatturnīrs, bet sestdien un svētdien izšķirošās cīņas.
Valstu atlases turnīrā Latviju pārstāvēs Rihards Finsters/Edgars Točs, Viktors Koržeņevičs/Toms Šmēdiņš un Haralds Regža/Armands Āboliņš. Kvalifikācijā iekļūs divi no trim duetiem. Savukārt pamatsacensībās vieta ir garantēta Aleksandram Samoilovam/Jānim Šmēdiņam, Ruslanam Sorokinam/Aleksandram Solovejam un ar īpašo ielūgumu arī Mārtiņam Pļaviņam/Hermanam Egleskalnam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+