Sports
Citi sporta veidi

Samoilovs pārinieku atrod Šveicē0

foto: FIVB

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs nedēļas izskaņā Latvijas kausa izcīņā Doma laukumā startēs kopā ar šveicieti Mirko Gersonu, “LA” atklāja maču organizators Arnis Tunte.

Samoilova pārinieks Jānis Šmēdiņš ir savainots, līdz ar to Aleksandrs šim turnīram meklēja pārinieku gan pašu mājās, gan ārzemēs. Viņam izdevās vienoties ar Šveices spēcīgākā pludmales volejbola pāra aizsargu Mirko Gersonu. Pasaules rangā kopā ar Adrianu Heinrihu viņš ieņem 20. vietu.

Savukārt, Samoilova jaunākais brālis Mihails spēlēs kopā ar Kristapu Šmitu – abi pirms mēneša Jūrmalā kļuva par Eiropas U-22 čempioniem, taču ilgstoša sadarbība nav plānota. Vismaz pagājušajā nedēļā Aleksandrs norādīja, ka brālis mēģinās spēlēt kopā ar Matīsu Gabdulļinu. Tāpat Latvijas kausā piedalīsies Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kā arī Toms Šmēdiņš un Haralds Regža, Rihards Finsters un Aleksandrs Solovejs, ja vien viņam nesaasināsies rokas trauma.

Rīgas pludmales volejbola nedēļa Doma laukumā risināsies no otrdienas līdz sestdienai. Profesionāļu cīņas, kurās startēs labākie Latvijas dueti, kā arī pārstāvji no Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas, būs vērojamas piektdien un sestdien.

Saistītie raksti
LA.lv