Mihails Samoilovs aizsardzībā.

Samoilovs/Solovejs Maskavā nepārvar kvalifikāciju 0

Latvijas pludmales volejbola vīru duets Mihails Samoilovs un Aleksandrs Solovejs trešdien piedzīvoja zaudējumu Maskavā notiekošā Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra kvalifikācijā, neiekļūstot pamatturnīra sacensībās.

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

Kvalifikācijā ar 12.numuru izliktais Latvijas duets ar 1-2 (20:22, 21:16, 7:15) piekāpās turnīra piektajam numuram Lombardu Ontiverosam un Huanam Virhenam no Meksikas.

Latvijas duets jau no paša spēles sākuma pārņēma iniciatīvu, iegūstot vadību (7:5). Arī mača seta turpinājumā pārsvars nemazinājās, panākot 15:13, bet brīdi vēlāk pretinieki rezultātu izlīdzināja, vēlāk svinot uzvaru ar 22:20. Otrajā setā Latvijas duets centās reabilitēties, panākot 12:10, bet mača turpinājumā pārsvaru izdevās palielināt, svinot uzvaru ar 21:16. Trešajā setā pretinieki Latvijas pārim daudz iespēju nedeva, panākot 13:7, bet vēlāk jau guva uzvaras punktu, uzvarot ar 15:7.

Šajā turnīrā piedalīsies arī vēl viens Latvijas vīru duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuriem sacensībās piešķirts 17.numurs. Viņi pirms nedēļas Maskavā Eiropas čempionātā nepārvarēja izslēgšanas turnīra pirmo kārtu, bet ceturtdien Maskavā viņiem paredzēta pirmā grupu turnīra spēle.

Samoilovs/Šmēdiņš šosezon regulāri piedalās Pasaules tūres posmos, tomēr labāko četriniekā ne reizi nav izdevies iekļūt. Latvijas čempionātā Ventspils un Saulkrastu posmos izcīnītas uzvaras, bet pasaules čempionātā ieņemta dalīta 17.vieta.

Savukārt dāmu konkurencē startēs arī nupat kā par Eiropas čempionēm kronētās Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras zelta godalgu no aizvadītajā nedēļā notikušā Eiropas čempionāta, uz mājām atveda pirmo reizi pēdējo desmit gadu laikā.

Arī dāmu duets sacensības Maskavā uzsāks ceturtdien, kad aizvadīs pirmo grupu turnīra spēli.

Tikmēr traumas dēļ šajā posmā nestartēs vadošais Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, kuri Eiropas čempionātā izstājās pēc grupu turnīra, bet brīdi vēlāk arī paziņoja par nepiedalīšanos šajā posmā.